کد خبر: 900637 A

همانطور که می دانید آموزش طراحی سایت و php پروسه گسترده ای دارد و از بخش های مختلفی تشکیل شده است. ما در این قسمت سعی داریم تا مطالب آموزنده ای را در اختیار شما قرار دهیم.

آیا می دانید آموزش طراحی سایت چه مراحلی دارد؟

افراد زیادی هستند که برای اینکه کسب و کار خود را رونق بدهند از طراحی سایت استفاده می کنند. برای شروع طراحی سایت نیاز به یادگیری چند گام داریم که در ادامه برایتان نام می بریم.

4 گام مهم :

  • یادگیری زبان html
  • یادگیری زبان  css
  • یادگیری زبان جاوا اسکریپت
  • یادگیری یک زبان برنامه نویسی مانند php

زبان html یکی از زبان هایی است که در ابتدای یاگیری وب می بایست آموزش دید. تمامی برنامه نویسانی که تا به امروز موفق هستند، کار خود را از html آغاز کرده اند. این نکته را فراموش نکنید که html تنها یک زبان برنامه نویسی محسوب نمی شود، بلکه به زبان نشانه گذاری هم نامیده شده است.

آموزش طراحی سایت با فیداکسو را می توانید دنبال کرده و نکته ها جالبی را یاد بگیرید. ما در این مقاله نکاتی درباره آموزش php هم برایتان آماده کرده ایم.

همانطور که می دانید فقط آموزش html نمی تواند به تنهایی به شما کمک کند. برای طراحی سایت می بایست زبان های دیگری مانند css ، جاوا اسکریپت و ... را به خوبی تسلط داشته باشید.

آموزش php چه کاربردهایی دارد؟

زبان PHP زبانی می باشد که برای طراحی سایت استفاده می شود و آموزش php را می توانید در فیداکسو دنبال کنید. Php برای کدهای صفحاتی که می خواهید آن ها را خلاصه کنید بسیار مناسب می باشد. زبای php ویژگی های بسیار خوبی دارد که باعث شده است برنامه نویسان از آن استفاده کنند، مانند: سادگی زبان، بهره وری بالا، انعطاف پذیری مناسب، امنیت بالا و ....

2

چه افرادی از زبان PHP استفاده می کنند؟

 همانطور که تا این مرحله ما را دنبال کردید به خوبی متوجه شدید که افرادی از این زبان استفاده می کنند که طراحی سایت انجام می دهند و همچنین می خواهند وبسایت را ارتقا دهند. اگر شما هم قصد دارید برای خود طراحی سایت انجام دهید بهتر است آموزش PHP را کامل یاد بگیرید و در سایت از آن استفاده کنید.

در صفحات سایت ها چه چیزهایی را مشاهده می کنید؟

وقتی وارد سایتی می شوید در نگاه اول نشانه هایی که برای مسیریابی است توجه شما را جلب می کند. مانند: سرتیترهای درباره ما، تماس با ما و... که باید در هر صفحه ای وجود داشته باشد تا هر کاربری که وارد سایت می شود به هر کدام از این بخش ها که نیاز داشت، به آن دسترسی داشته باشد. در هر وب سایتی تعدادی محتوا و مقاله دیده می شود که ممکن است این محتواها علاوه بر متن، دارای ویدئو و عکس باشند که جذابیت خوبی را به سایت می بخشد.

فردی که طراحی سایت شما را بر عهده گرفته است می بایست تمامی آموزش های لازم در این زمینه را دیده باشد تا بتواند تکنیک های جالبی را روی سایت انجام دهد.

یک سایت از چه بخش هایی تشکیل می شود؟

  • ظاهر سایت
  • بک اند سایت
  • فضای ذخیره سازی داده ها
  • زیرساخت

هر کدام از این بخش ها پروسه عظیمی دارند که با آموزش طراحی سایت با فیداکسو می توانید این مراحل را به خوبی پشت سر بگذارید.

3

همانطور که می دانید ظاهر سایت اهمیت بالایی دارد; زیرا زمانی که کاربر وارد سایت می شود می بایست جذابیتی را در آن ببیند که بتواند بخش های دیگر سایت را دیدن کند. شما وقتی در سایتی ثبت نام می کنید نام کاربری و رمز عبوری را که تشکیل می دهید در دیتابیس ذهیره می شود. پس این مورد هم اهمیت بالایی دارد.

طراحی وب با برنامه نویسی کاملا متفاوت است!

افراد امروزه با اشتباه بزرگی روبرو می باشند که فکر می کنند برنامه نویسی همان طراحی سایت است. در صورتی که ای دو موضوع کاملا جدا از یکدیگر می باشند.

طراحی وب به کارهایی که به منظور زیبایی ظاهری سایت انجام داده می شود می گویند. به طور کلی همان چیزی که کاربر وقتی داخل سایت می شود می بیند را می گویند.

اما برنامه نویسی مجموعه کارهایی است که شما نمیبینید و حاوی کدهایی است که در پشت صحنه اجرا می شود و تاثیری روی ظاهر سایت ندارند. کاربر وقتی وارد سایت می شود کدها را مشاهده نمی کند.

نتیجه گیری

تا این قسمت از فیداکسو تعدادی از گام های طراحی سایت و آموزش php را برای شما گفتیم. آموزش طراحی سایت با فیداکسو را تا این مرحله به خوبی پشت سر گذاشتیم. امیدوارم ما را دنبال کرده و با آموزش های دیگری که در اختیارتان قرار می دهیم بهره لازم را ببرید. شما می توانید تمامی نکات لازم در زمینه طراحی سایت را در آکادمی آموزشی فیداکسو به صورت دوره های ویدئویی و مقالات آموزشی بیاموزید.

انتهای پیام/
بهره وری پشت صحنه زیبایی کسب و کار امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر