کد خبر: 1147440 A

اگر قصد خرید تونر کونیکا را دارید و با ساز و کار آن آشنایی ندارید با ساها پرینت باشید تا در ادامه این تونر را به شما معرفی بکنیم.

تونر کونیکا ساها پرینت

اگر قصد خرید تونر کونیکا را دارید و با ساز و کار آن آشنایی ندارید با ساها پرینت باشید تا در ادامه این تونر را به شما معرفی بکنیم. شرکت کونیکا مینولتا برخی از پیشرفته ترین تکنولوژی های پرینت لیزری را در سراسر جهان ارائه کرده است. تعریفی ترین و بهترین تونر های ترکیبی از ذرات ریزی استفاده می کنند که شامل موم برای تولید مجدد رنگ های زیبا و کیفیت تصویر مهیج و بالایی است که می تواند با پرینت آفست رقابت کند.

تونرهای بدون روغن کونیکا مینولتا، رنگ ها و تصاویر واضحی را تولید می کنند که طبیعی تر به نظر می رسند. تونر HD کونیکا مینولتا همچنین در مقایسه با تونرهای مرسوم، از فرایند تولید طبیعت دوستانه ای برخوردار است، در واقع بالای 40 درصد گاز کمتری از نظیر دی اکسید کربن که سبب گرم شدن زمین می شود، تولید می کند.

برخی افراد درباره ی انواع مختلف تونر های در دسترس بخصوص تونر کونیکا برای دستگاه های کپی و پرینترها آگاهی لازم را ندارند. این امر اغلب آنها را به سمت خرید ارزان ترین تونرهای در دسترس هدایت می کند. خرید ارزان ترین تونر ممکن اغلب منجر به مشکلاتی از قبیل کیفیت ضعیف کپی یا ریختن پودر می شود. ریزش پودر یا سایر مشکلاتی که توسط تونرهای ارزان قیمت سبب می شود، می تواند به دستگاه شما آسیب برساند، که هزینه ی بالای تعمیر را به دنبال خواهد داشت. تونر ارزان تر اغلب از مواد بی کیفیت یا زیان آور از جمله پلاستیک برای کاهش قیمت استفاده می کنند. این ترکیب های سمی می تواند سبب مشکلاتی برای دستگاه و کاربران گردد. برای جلوگیری از تصمیم گیری اشتباه مالکان دستگاه های کپی و پرینترها، این مقاله قصد دارد چهار نوع مختلف تونر را معرفی کند و بهترین نوع تونر برای مصارف پرینترهای خانگی و تجاری را به شما پیشنهاد نماید.

چهار نوع از تونرهای گوناگون:                      

  1. تونر OEM 2. تونر تازه تولید شده 3. تونرهای بازیافتی     4. تونرهای شارژ
  2. تونرهای OEM چیست؟

 OEM ( تولید کننده تجهیزات اورجینال )، تونرهایی هستند که توسط تولیدکنندگان اصلی دستگاه های کپی ساخته شده اند. آنها تونرهایی با کیفیت و معتبر هستند زیرا برای کار با دستگاه های اورجینال ساخته و تست شده اند. هرچند این تونرها نسبت به سه مدل تونر دیگر دارای قیمت بالاتری می باشد، از کیفیت بالاتری هم برخوردار است. پس اگر قصد خرید تونر کونیکا را دارید این مدل می تواند مدل مناسبی باشد.

  1. تونرهای سازگار تازه تولید شده، چه نوع تونرهایی هستند؟

این نوع تونرها توسط تولید کنندگان دیگری غیر از تولید کننده اصلی دستگاه ساخته شده است. این نوع تونر از ذرات سازگاری ساخته شده و برای تضمین کارآمدی آن تست شده اند. این نوع تونر زمان زیادی را از تولید کنندگان مشهور برای طراحی و تست فرایند تولید جدید می گیرد.

 تونر روزانه زیراکس : برای اطمینان مالکان دستگاه های کپی و پرینتر از برخورداری از تونر معتبر و اقتصادی، شرکت زیراکس خط تولید تونرهای سازگار تازه تولید شده به نام تونر روزانه زیراکس را معرفی می کند. در هر حال آنها کارتریج هایی را برای اصلی ترین برندهای پرینتر فراهم می نماید، که قابلیتی را برای اکثر شرکت ها ایجاد می کند تا از این محصول با کیفیت بهره ببرند. تونر روزانه زیراکس به برندهای زیر خدمات می رساند: 1. برادر  2. کانن   3. اچ پی  4. کونیکا مینولتا   5. ریکو   6. شارپ   7. توشیبا  

اگر تصمیم گرفته اید برای کاهش هزینه ها، تونرهای سازگار تازه تولید شده را خریداری کنید، ما به شما تونر روزانه زیراکس را پیشنهاد می کنیم.

  1. تونر های بازیافتی، چه تونرهایی هستند؟

 تونرهای بازیافتی تونرهایی هستند که تولیدکنندگان تونر از برندهای اصلی استفاده می کنند، آنها را تمیز و تعمیر می کنند، و سپس با تونری با کیفیتی قابل مقایسه پر می کنند. 80 درصد کاربران از این نوع تونر استفاده می کنند. این نوع تونرها قیمت پایین تری نسبت به تونرهای OEM دارند، اما به دلیل پیشرفت های جدید در بازار، به طور باورنکردنی از هزینه های بالاتری نسبت به تونرهای تازه تولید شده برخوردار هستند. برای مدل های جدید، ممکن است در دسترس قرار گرفتن این نوع تونر با تاخیر مواجه شود. این تاخیر به این دلیل است که تولیدکنندگان منتظر رسیدن کارتریج های خالی برای پر کردن آنها هستند. البته اندکی مشکلات بالقوه وجود دارد که بهتر است یادآوری شود. استفاده مجدد و بازیافت اجزاء قدیمی، می تواند منجر به تولید محصولات معیوب گردد. این تولیدکنندگان نیز از تونری با کیفیتی قابل مقایسه، نه تونر اصلی ( اورجینال ) استفاده می کنند، که می تواند منجر به کیفیت پایین تر پرینت شود و شکست های زودهنگامی را در بر خواهد داشت که در طولانی مدت هزینه های بیشتری را در پی خواهد داشت. اگر قبل از خرید تحقیقات کاملی صورت پذیرد، تونرهای بازیافتی می توانند انتخاب مناسبی برای کار باشند.

 

  1. تونرهای شارژ چیست؟

 تونرهای شارژ می توانند به عنوان کارتریج خریداری شوند، جایی که کاربر زود به زود تونر را تعویض می کند، نه کل کارتریج را. درحالی که استفاده مجدد کارتریج های مشابه ممکن است به پس انداز پول شما بینجامد. مطابق تحقیقات، تونرهایی با قابلیت شارژ مجدد، دارای نرخ شکست 40 درصدی هستند. حتی اگر دستگاه به طوری مدیریت شود که به طور موفقیت آمیزی کارتریج شارژی را بپذیرد، باز هم شما با برخی مشکلات به وجود آمده توسط کارتریج های شارژی مواجه خواهید شد، از جمله؛

  • کیفیت پایین چاپ
  • کارتریج با دوام کمتر، که منجر به صفحات چاپ شده کمتر می شود.
  • زیان هایی برای سلامت
  • ریزش پودر

این نوع تونر ممکن است تا حد زیادی به ذخیره پول شما کمک کند، اما هنوز به دلیل موانع مالی که ممکن است از مشکلات بحث شده نشأت گرفته باشد، توصیه این محصول سخت است. بهترین تصمیم برای مالکان دستگاه های کپی و پرینترها این است که تا حد ممکن از این نوع تونرها پرهیز کنند

پایان رپرتاژ آگهی
ساها پرینت تونر کونیکا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر