کد خبر: 1143396 A

گرم کردن محیط های کارگاهی و بزرگ مانند سوله کار آسانی نیست و با بخاری های معمولی منزل گرم می شود. به همین دلیل باید از بخاری های مخصوص برای آن استفاده کرد. بخاری کارگاهی یکی از بهترین و به روزترین سیستم های گرمایشی برای تامین دمای محیط های کارگاهی و … به خصوص در فصل های سرد سال است. نیکاسان با داشتن نمایندگی از برندهای مختلف، دارای انواع تجهیزات گرمایشی در ایران بوده و همواره در تلاش است تا محصولاتی با کیفیت را روانه بازار کند.

این سیستم های گرمایشی با سوخت های مختلفی از جمله گاز، گازوئیل و نفت به بهترین شکل ممکن و با راندمان بالا در کوتاه ترین زمان ممکن محیط را گرم کرده و راحتی را برای افراد در کارگاه تامین می کند. در نظر داشته باشید که این نوع از بخاری های کارگاهی گرمای تولید شده را به تمامی محیط انتقال می دهند. یکی از مهم ترین مزیت های بخاری های کارگاهی کار کردن آنها با سوخت های متفاوت بوده و این عامل باعث شده تا افراد بتوانند بر اساس سوخت محیط دستگاه مناسب را خریداری کنند.

مشعل های تعبیه شده در بخاری های کارگاهی به دلیل طراحی استاندارد تمامی سوخت را به گرما تبدیل کرده و این اتفاق باعث شده تا هزینه های اضافی به صورت چشمگیری کاهش پیدا کند. برای خرید بخاری کارگاهی باید دقت داشت زیرا تولید کننده های غیر مجاز اقدام به تولید بخاری کارگاهی کرده و با قیمت بخاری کارگاهی خوب و با کیفیت به بازار عرضه می کنند.

این بخاری کارگاهی های غیر مجاز موجود در بازار کیفیت بدنه دستگاه بسیار ضعیف بوده و این عامل باعث می شود تا دستگاه به مرور زمان دچار پوسیدگی شود. بخاری کارگاهی های موجود در سایت نیکاسان هر یک کیفیت بسیار بالایی داشته و گرمای زیاد هیچگونه تاثیری در طول عمر دستگاه ندارد. در سایت نیکاسان شما می توانید بهترین بخاری کارگاهی ها را از ما بخواهید.

سبسیب

انواع بخاری کارگاهی نیکاسان

بخاری کارگاهی گازی

دسترسی به گاز امروزه در تمامی شهر ها امکان پذیر بوده و افرادی که در محیط کارگاه آنها سوخت گاز موجود بوده، می توانند از بخاری کارگاهی گازی استفاده کنند. بخاری کارگاهی گازی با گاز شهر شروع به کار کرده و مشعل موجود در آنها تنها با سوخت گاز کار می کند. در نظر داشته باشید که تمامی بخاری کارگاهی های گازی موجود در نیکاسان از کیفیت بسیار خوب و استاندارد برخوردار بوده و این مورد تاثیر زیادی در امنیت محیط دارد.

بخاری کارگاهی گازوئیلی

بخاری کارگاهی با سوخت گازوئیل یکی دیگر از مدل های موجود در سایت نیکاسان بوده که فقط با سوخت گازوئیل کار می کند. برخی از مدل های کارگاهی گازوئیلی دارای سوخت مشترک بوده و قابلیت کار با نفت را نیز دارد؛ یعنی خریدار می تواند با استفاده از گازوئیل و نفت از دستگاه استفاده کرده و از گرمایش آن به بهترین شکل ممکن استفاده کند. این نوع از بخاری های کارگاهی دارای باک بوده و این مورد باعث می شود تا شما باک بخاری را پر کرده و از دستگاه در محیط خود استفاده نمائید.

بخاری کارگاهی نفتی

سومین مدل بخاری کارگاهی های موجود در بازار که در سایت نکاسان انواع آن از برندهای مختلف یافت می شود، بخاری کارگاهی نفتی است. از آنجایی که ایران یکی از کشورهای نفت خیز جهان است، نفت به عنوان یک سوخت پرکاربرد در ایران بشمار می رود و دسترسی به آن امروزه بسیار راحت است. علاوه بر این، در برخی از محیط ها مانند بسیاری از شهر های جنوب ایران، دسترسی به سوخت گاز امکان پذیر نبوده و در این مناطق نفت به عنوان بهترین جایگزین برای گاز بشمار می رود. به همین دلیل برای تامین رفاه مشتریان موجود در بازار، مدل های نفتی نیز تولید می شود. همچنین در نظر داشته باشید که در بیشتر مدل ها دستگاه با گازوئیل نیز قابلیت کار کردن دارند.

سس

مشاوره و خرید دستگاه بخاری کارگاهی

انتخاب درست یک محصول بر اساس نیاز محیط یک عامل مهم و ضروری است، که باید هنگام خرید به آن دقت لازم را داشته باشید و از جاهای مورد اعتماد خرید کنید. گاهی اوقات خرید کردن با قیمت مستقیم کارخانه و از تولید کننده یا کارخانه مورد نظر سخت است، زیرا نمی توان به آن شهر رفت. با خرید اینترنتی از سایت نیکاسان شما می توانید بخاری کارگاهی مد نظر برند خود را خرید کنید.

 کارشناسان مشاوره و فنی نیکاسان به صورت تلفنی و آنلاین آماده ارائه مشاوره به شما خریداران زیز است. در نظر داشته باشید که اگر تصمیم به خرید بخاری سوله ای دارید حتما یا کارشناسان فروش ما تماس گرفته تا به بهترین شکل یک محصول خوب و مناسب را برای شما معرفی نمائیم.

انتهای پیام/
نیکاسان بخاری کارگاهی بخاری سوله ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر