کد خبر: 1104203 A

بیش از 4 سال از عرضه ایکس 22 به بازار ایران می‌گذرد ، مینی کراس جذاب و زیبایی که توانست دل بسیاری از خریداران را به دست آورد.

ادامه موفقیت ایکس 22

 ام وی ام ایکس 22 را باید از آن خودروهایی نامید که در بازار ایران مورد توجه اقشار و سلیقه های مختلف واقع گردیده است ، علی الخصوص در میان بانوان و جوانان بسیار محبوب است. بیش از 4 سال از عرضه ایکس 22 به بازار ایران میگذرد ، مینی کراس جذاب و زیبایی که توانست دل بسیاری از خریداران را به دست آورد و طراحی زیبا و امکانات مناسب آن دلیل اصلی بود .در طول مدت این 4 سال مدیران خودرو  توانست نزدیک به 50 هزار دستگاه  از مدل ایکس 22  را در بازار ایران به فروش برساند .

حال مدیران خودرو میخواهد تا بر جذابیت ایکس 22 بیافزاد و مدل به روز آنرا  تحت نام ایکس 22 پرو به بازار عرضه نماید  که همزمان نیز در بازارهای بین المللی عرضه شده است  و به زودی راهی بازار ایران خواهد شد ، نکته جالب این است که ایکس 22 در کلیه بازارها مورد استقبال قرار گرفته و جزو محصولات پر فروش شرکت سازنده میباشد .

اولین تغییر ایکس 22 پرو به نمای جلو باز میگردد ، چراغ های نازک و جلوپنجره سبک جدید طراحی  این برند که در سایر محصولات چون  تیگو7 پرو ، تیگو4 پرو و.... میتوان دید . سبک چراغهای جلو مشابه هیندای سانتافه نسل جدید میباشد که بسیار شیک و ظریف میباشد .

انتهای پیام/
مدیران خودرو ایکس 22
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر