کد خبر: 1093547 A

این روزها رقابت در برند سازی و جذب مشتری بیشتر، بسیار رونق گرفته است.

درخواست سفارش و خرید از برند های معتبر و معروف نسبت به نشان های تازه و نوپا بسیار زیاد است به طوریکه گاهاً توجهی به کیفیت محصول نمی شود.

نماد های تجاری جدید ابتدا با کیفیت خود سعی می کنند مشتریان را جذب کنند، به امید آنکه روزی آنها نیز در زمینه کاری خود پیشرفت کرده و صاحب نامی آشنا در بین برند های دیگر شوند.اما باید به این نکته توجه داشت که صاحبان برند های قدیمی و مشهور هزینه های زیادی انجام داده اند تا نام و نشانی در عرصه فعالیت خود داشته باشند.

در این بین هزینه های واجبی برای به ثبت رساندن برند و شرکت باید انجام شود تا از کپی برداری یا سوء استفاده از آن نماد جلوگیری شود.

موسسه ثبتی راه روشن مطمئن ترین گزینه جهت به ثبت رساندن برند و نماد کسب و کار شماست.این موسسه با کارشناسان مجرب و وکلای خود کار های ثبت شرکت و تغییرات آن را برای شما با ارزان ترین و کمترین زمان ممکن انجام داده و با انجام کارهای شما در امور ثبتی به دنبال کسب رضایت مشتریان است.

دیگر خدمات این موسسه شامل اخذ کارت بازرگانی، اخذ گواهی ایزو ، اخذ ایران کد برای کالای فروشگاهی و خدمات ثبت شرکت بین الملل در دبی و دیگر کشور ها می باشد.

خدمات رایگان راه روشن شامل مشاوره رایگان قبل از ثبت برند و شرکت توسط کارشناسان و استعلام رایگان برند می باشد.

در این مجموعه طراحی سایت و طراحی لوگوی مورد نظر شما انجام می شود.

انتهای پیام/
ثبت شرکت برند سازی راه روشن استعلام رایگان برند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر