کد خبر: 1060720 A

ایمپلنت دندان یکی از بهترین جایگزین‌ها برای دندان‌های از دست رفته می‌باشد. ایمپلنت دندان داخل استخوان‌های فک قرار می‌گیرند و انسان با استفاده از آن‌ها خیلی راحت می‌تواند فعالیت‌هایش را انجام دهد.

ایمپلنت دندان چیست؟

یکی از اقدامات مهم در دندانپزشکی ایمپلنت دندان است. با استفاده از این روش فرد ‌می‌تواند دندان‌های مرتب و زیبایی داشته باشد.

ایمپلنت دندان یکی از بهترین جایگزین‌ها برای دندان‌های از دست رفته می‌باشد. ایمپلنت دندان داخل استخوان‌های فک قرار می‌گیرند و انسان با استفاده از آن‌ها خیلی راحت می‌تواند فعالیت‌هایش را انجام دهد.

چرا که ایمپلنت و کاشت دندان دقیقاً مثل خود دندان واقعی عمل می‌کند و تفاوتی با آن ندارد و از نظر راحتی نیز بسیار با ایمپلنت دندان راحت می‌باشد.

از دیگر موردهایی که در ارتباط با ایمپلنت و کاشت دندان بسیار کارساز می‌باشد این است که جنس این ایمپلنت‌های دندان از تیتانیوم می‌باشد و از آن جایی که تیتانیوم با بدن انسان سازگاری دارد  هیچ مشکلی را برای انسان ایجاد نخواهد کرد.

قیمت ایمپلنت دندان  در سال 99 و 1400

بهترین و مناسب‌ترین راهی که معمولاً به افرادی که دندان‌هایشان را کشیده‌اند و می‌خواهند جای خالی آن‌ها را پر بکنند ایمپلنت دندان می‌باشد.  که نسبت به بقیه‌ی فرایندهایی که برای این منظور به کار برده می‌شود ارزان‌تر و از نظر زیبایی هم بسیار زیباتر و قشنگ‌تر است و همچنین برای خود اشخاص که این کار را انجام می‌دهند نیز راحت‌تر می‌باشد.

ایمپلنت‌ها به خاطر شیوه‌ی قرارگیری خوبی که در دهان دارند دقیقاً مثل دندان‌های واقعی انسان عمل می‌کنند و فعالیت‌های آن‌ها به‌طور کلی شبیه دندان واقعی بوده و فرد با آن‌ها احساس ناراحتی ندارد.

در ارتباط با هزینه‌ی ایمپلنت دندان در سال 99 و 1400 باید بگوییم که هزینه‌ی ایمپلنت و کاشت دندان در سال 99 : 6000000 تومان می‌باشد و اما هزینه‌ی ایمپلنت دندان در سال 1400 بر اساس پروسه‌ها و فرایندهایی که طی بشود به موارد زیر تقسیم‌بندی می‌شود:

ردیف

نوع خدمات

قیمت (تومان)

1

جراحی‌های لیفت سینوس به روش بسته

1.000.000

2

جراحی لیفت سینوس به روش‌های باز

3.000.000 تا 3.500.000

3

جراحی پیوند استخوان

1.500.000 تا 2.000.000

4

ایمپلنت دندان آمریکایی با روش intra lock

6.500.000

5

ایمپلنت دندان کره‌ای CMI

4.300.000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شما میتوانید قیمت ایمپلنت دندان در سالهای 99 و 1400 را در آدرس اینترنتی زیر مشاهده کنید:

https://drelhamvaziri.com/%d8%a7%db%8c%d9%85%d9%be%d9%84%d9%86%d8%aa

مراحل ایمپلنت دندان

ایمپلنت نیز مثل یک عمل و یا یک فرایند به‌صورت مرحله به مرحله انجام می‌شود. مرحله‌های ایمپلنت   نیز به‌صورت زیر می‌باشد:

  • مرحله‌ی اول: کاشت ایمپلنت دندان
  • مرحله‌ی دوم: بعد از گذشت 3-4 ماه که پایه ایمپلنت با استخوان یکی شد، مراحل جایگذاری پروتز ایمپلنت شروع می‌شود

501

مزایای ایمپلنت دندان

1 - همان‌طور که قبل‌تر هم در ارتباط با این موضوع صحبت کردیم بعد از این‌که انسان دندان‌های خود را به هر دلیلی از دست داده باشد بهترین کار و بهترین روش و کم ضرر ترین مورد گزینه‌ی ایمپلنت می‌باشد.

چرا که جایگزینی بهتر از آن به‌جای دندان‌های واقعی انسان نیست و به خاطر جنس آن‌که از تیتانیوم است و سازگاری خوبی که با بدن دارد  بهترین انتخاب می‌باشد.

2 - زمانی که ایمپلنت   را انجام می‌دهیم درواقع از یک سری از مشکل‌های دیگری مثل  کج شدن دندان‌های دور و اطراف  و یا مشکل‌هایی مثل عدم خوب جویده شدن غذاها  جلوگیری می‌کند.

ایمپلنت دندان‌ها هم‌چنین می‌تواند اعتماد به نفسی که فرد به خاطر نداشتن دندان‌هایش از دست داده است را به او برگرداند چرا که ایمپلنت و کاشت دندان، ظاهری دقیقاً شبیه به دندان‌های واقعی انسان دارد.

3 – زمانی که از ایمپلنت استفاده می‌کنیم می‌توان از تحلیل رفتن استخوان‌های موجود در فک نیز جلوگیری کرد.

4 – از خوبی‌های دیگری که ایمپلنت دارد این است که ایمپلنت دندان‌ها از دندان‌های اطراف محافظت کرده و از آسیب رسیدن به لثه‌ها نیز جلوگیری می‌کند.

ایمپلنت دندان درد دارد؟

طبیعتاً باید انتظار این را داشت که زمانی که می‌خواهند برای شما عمل ایمپلنت دندان را انجام بدهند کمی احساس ناراحتی و درد می‌کنید؛ اما این را هم باید بگوییم که افرادی که این عمل را تا به حال انجام داده‌اند  از درد زیاد شکایت نکرده‌اند.

یک سری از افراد هم که نیاز به این عمل دارند نیز فکر می‌کنند که در این عمل خیلی زیاد است و تا مدت‌ها بعد از عمل این درد وجود دارد و آن‌ها را اذیت می‌کند اما اگر به دستورات پزشک توجه کنید مشکلی نخواهد داشت.

اطلاعات زیادی در سایت‌های معتبر مانند سایت زیر وجود دارد که می‌توانید استفاده کنید.

https://www.webmd.com/oral-health/guide/dental-implants

 به چه دندانپزشکی برای ایمپلنت دندان مراجعه کنم؟

بهترین انتخاب این است که برای کاشت ایمپلنت به یک ایمپلنتولوژیست قابل اطمینان مراجعه کنید

پیشنهاد ما کلینیک دکتر الهام وزیری متخصص ایمپلنت دندان است.

506

کلینیک ایمپلنت دندان دکتر الهام وزیری، تلاش کرده تا تخصص و ‌کیفیت بالای خدمات در بخش تخصصی ایمپلنتولوژی دندان را ارائه نماید.

دندانپزشکی دکتر وزیری با استفاده از مواد مدرن و مؤثر، سطح بالایی از مراقبت از دندان را ارائه می‌دهد و بیماران بهترین نتایج ممکن ایمپلنت دندان را دریافت خواهند کرد.

در این کلینیک به بیماران مشاوره اولیه رایگان دریافت می‌کنند و در طی یک مشاوره اولیه، بیماران می‌توانند در مورد درمانی که مایل به دریافت آن هستند و هرگونه سؤال و نگرانی در مورد آن‌ها بحث کنند.‌

اگر به دنبال ایمپلنت و کاشت دندان با قیمت مناسب هستید به سایت دکتر الهام وزیری به آدرس  ‌ https://drelhamvaziri.com مراجعه کرده  یا با شماره تلفن 26400524 و 09902617190 تماس بگیرید.‌

انتهای پیام/
طرح لبخند ایمپلنت دندان هزینه ایمپلنت دندان قیمت ایمپلنت فوری ایمپلنت فوری ایمپلنت ارزان انواع روکش دندان ایمپلنت دندان جلو عکس ایمپلنت دندان قیمت ایمپلنت دندان در سال 99 بریج دندان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر

وبگردی