کد خبر: 1017392 A

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛

معاون مسکن وساختمان وزیر راه و شهرسازی از تامین زمین برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن برای برخی شهرهای ۱۸ استان کشور خبر داد و گفت: ثبت‌نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن در شهرهایی که تامین زمین انجام شده است، هفته آینده انجام می‌شود.

به گزارش ایلنا از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده از آغاز ثبت‌نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن برای شهرهایی که پیش‌تر سهمیه نداشتند و هم اکنون زمین برای آنها زمین فراهم شده است، خبر داد.

معاون مسکن و ساختمان گفت: در برخی از شهرهای ۱۸ استان کشور با تلاش‌‌های اداره‌‌کل راه و شهرسازی همان استان‌ها، زمین برای اجرای طرح ملی مسکن تامین و مقرر شد تا ثبت‌نام مجدد برای متقاضیان جدید انجام شود.

محمودزاده ادامه داد: مقرر شده است تا در هفته آتی با اعلام ظرفیت شهرهایی که توانستند تامین زمین کنند، ثبت‌نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن انجام شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: متقاضیان می‌توانند بلافاصله بعد از اعلام رسمی، همانند دفعات گذشته مدارک لازم را با همان شرایط گذشته ارائه دهند و چنانچه واجدشرایط باشند به آنها اعلام می‌شود تا مدارک خود را تکمیل کنند.

وی در عین‌‌حال تکمیل آورده توسط متقاضیان را برای طرح اقدام ملی مسکن وابسته به پیشرفت پروژه‌ها دانست و گفت: برخی پروژه‌ها مراحل جلوتری دارند و بر اساس جدولی که در قرارداد بین سازنده و متقاضی به  امضا می‌رسد و بر اساس پیشرفت پروژه‌‌ها، اعلام و تکمیل می‌شود.

انتهای پیام/
استان کشور زمین مسکن وزارت راه و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر