کد خبر: 974956 A

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا خبر داد:

مدیر عامل شرکت عمران صدرا به برخی از پروژه های عمرانی در دست اقدام شرکت عمران شهر جدید صدرا اشاره کرد و گفت: احداث فضای سبزی که در امتداد اکوپارک صدرا باشد توسعه دهنده مجموعه یادمان شهدای گمنام شهر جدید صدرا خواهد بود.

به گزارش  ایلنا و به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، خلیل حاجی پور گفت: شهدا مظهر اقتدار، امنیت و آرامش ما هستند بطوریکه مجاهدت ها و از خودگذشتگی های سالهای دفاع مقدس میراث معنوی و فرهنگی مقدس و ارزشمندی هستند که صیانت و حفاظت از این میراث تکلیف همگانی است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا به آموزه ها و ارزش‌های بی‌نظیر دفاع مقدس به عنوان موتور محرک نظام و انقلاب در ۴۰ سال گذشته اشاره کردند که همواره موجب عزت و اقتدار این کشور بوده است.

وی با بیان اینکه مجموعه پارک خطی در مرحله طراحی است، یادآور شد: این پارک به عنوان یکی از بزرگترین فضاهای سبز شهری برای استفاده شهروندان شهر جدید صدرا خواهد بود که به ترتیب در 12 و 25 هکتار، تا بیمارستان پیوند اعضای ابوعلی سینا اجرا در همین سال ۹۹ عملیاتی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا با اشاره به مراحل نهایی ساخت تصفیه خانه فاضلاب شرق صدرا ادامه داد: بحث تصفیه خانه فاضلاب از مهمترین دغدغه‌های مردم صدراست که انشاالله با همت مجموعه آبفا و همکاری شرکت عمران و شهرداری صدرا در مسیر بهره برداری قرار دارد و امیدواریم که حداکثر ظرف یک ماه آینده به بهره برداری برسد.

وی همچنین از آغاز عملیات اجرایی مسیر دسترسی صدرا به شیراز از محور قره پیری در آبان ماه و افتتاح تقاطع و پل زیرگذر بزرگراه شهید سپهبد قاسم سلیمانی در آذر ماه خبر داد.

سرهنگ مسموعی سرپرست ناحیه مقاومت بسیج سپاه امیرالمومنین(ع)ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس  با اشاره به مدیریت جهادی بسیج و سپاه خاطرنشان کرد: به یاری خداوند متعال و با تصمیم مجموعه سپاه، در راستای ارتقاء سطح امنیتی و توسعه فعالیت های اجتماعی و تقویت ساختار بسیج؛ ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهر صدرا که به نام امیرالمومنین (ع) مزین شده است از این هفته فعالیت خود را به صورت مستقل آغاز خواهد کرد.

انتهای پیام/
امنیت و آرامش انقلاب بسیج بیمارستان پیوند اعضا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر