کد خبر: 1157532 A

مدیر اجرایی نخستین جشنواره عکس خراسانگرد با اشاره به ارسال عکس به دبیرخانه این جشنواره از استقبال عکاسان و هنرمندان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، سعید برزگر افزود: تاکنون بیش از ۶۰۰ قطعه عکس توسط عکاسان حرفه‌ای، دانشجویان رشته‌های هنر، گرافیک، معماری، راهنمایان گردشگری، فعالان فضای مجازی و سایر علاقه‌مندان به دبیرخانه جشنواره رسیده است.

وی با بیان این‌که این عکاسانی از ۱۰ استان کشور و به ویژه شهرهای خراسان رضوی عکس ارسال کرده‌اند، ادامه داد: عکس‌های دریافت شده بیشتر با موضوع گردشگری کشاورزی، ورزشی، فرهنگی و هنری است.

برزگر تصریح کرد: نخستین جشنواره عکس خراسانگرد با هدف معرفی ظرفیت‌های گردشگری کمتر شناخته شده این استان برنامه‌ربزی و اجرا شده است و علاقمندان تا پایان‌ماه سال جاری فرصت دارند عکس‌های خود را به شماره ۰۹۳۶۴۹۰۸۸۵۰ از طریق واتساپ ارسال کنند.

مدیر اجرایی نخستین جشنواره عکس خراسانگرد اظهار کرد: در مرحله نخست تعداد ۵۰ قطعه عکس از مجموع عکس‌های ارسالی برای رای‌گیری مردمی در پیج اینستاگرامی خراسان گرد بارگذاری می‌شود.

رئیس گروه بازاریابی و توسعه گردشگری معاونت گردشگری افزود: دهم آذر ماه سال‌جاری پس از اعلام داوری توسط گروه داوران و اعلام برندگان، طی مراسمی و با برگزاری یک نمایشگاه عکس از تصاویر منتخب ارسالی جوایز به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/
خراسان رضوی فرهنگی و هنری گردشگری معماری جشنواره عکس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر