کد خبر: 1156181 A

رئیس مجمع نمایندگان استان:

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: استان‌های همجوار قزوین در زمینه کرونا دوبرابر قزوین سهمیه و اعتبار دریافت کرده اما متاسفانه، قزوین هم در این زمینه و هم سایر موارد بودجه‌ای مورد توجه قرار نگرفته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، روح الله عباسپور در مراسم تکریم و معارفه استاندار قزوین که شامگاه شنبه با حضور وزیر کشور در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد، گفت: استاندار پیشین همیشه عامل وحدت و انسجام بود و هیچ گاه سخنی نگفت که جانبداری سیاسی خاصی داشته و انسجام کاهش پیدا کند.

این مسئول افزود: افزایش سه برابری بودجه استان، توجه به مشکلات آبرسانی و تامین آب شرب و کشاورزی از دیگر خدماتی است که صورت گرفته و تامین آب شرب با همکاری بخش خصوصی درحال انجام است.

وی عنوان کرد: آب شرب از مشکلات اصلی استان قزوین است و درخواست داریم این موضوع در دولت جدید مورد توجه جدی قرار گیرد.

نماینده بوئین زهرا و آوج ادامه داد: قزوین دارای مناطق محروم مختلفی است؛ اما طی سال‌های گذشته این مشکل مورد توجه قرار نگرفته شده و باعث شده در زمینه‌های مختلف از جمله بهداشت از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست.

وی بیان کرد: درخواست داریم در درجه اول از نیروهای بومی استان که دارای توانایی هستند استفاده شود و در مرحله بعدی سایر نیروها به‌کارگیری شود.

 

 

انتهای پیام/
استان قزوین امام خمینی بودجه دولت بوئین زهرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر