کد خبر: 1146691 A

صبح امروز گزارشی با عنوان ضرب و شتم یک شهروند حین بازداشت در قزوین توسط مأموران نیروی انتظامی، در برخی صفحات مجازی منتشر شد که بازتاب زیادی داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سرهنگ رحیم خامدی با اعلام این خبر گفت: ماموران کلانتری آبیک پس از کسب خبری مبنی بر نگهداری اموال مسروقه در یک منزل مسکونی در یکی از مناطق این شهرستان به محل اعزام شدند و متهم را دستگیر کردند.

سرپرست معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان قزوین افزود: متهمی که در این کلیپ دستبند زده شده با مقاومت برابر اجرای حکم و درگیری با ماموران اقدام به جوسازی می‌کرد.

خامدی اضافه کرد: اهالی محله که از اقوام و طایفه متهم بودند در محل حاضر شدند و قصد داشتند با درگیری اجازه انتقال متهم و اموال مسروقه را ندهند که ماموران هم برای جلوگیری از درگیری تیراندازی هوایی کردند.

سرپرست معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان با اشاره به دستگیری ۴ نفر به جرم نگهداری اموال مسروقه گفت: از منزل متهمان به اندازه یک کامیونت انواع اموال مسروقه کشف شده است.

به گفته سرهنگ خامدی، تا کنون ۱۰ فقره رد مال انجام شده و مابقی انواع مسروقه در توقیف پلیس است.

سرپرست معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان گفت: با توجه به محکوم شدن متهمان به جرم نگهداری اموال مسروقه و درگیری با ماموران، افرادی با اهدافی خاص کلیپی از لحظه درگیری تا دستگیری متهمان در فضای مجازی منتشر کرده اند که دستگیری منتشر کنندگان در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

انتهای پیام/
حجم ویدئو: 1.20M | زمان ویدئو: 00:00:22
تیراندازی شهروند ضرب و شتم فضای مجازی نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر