کد خبر: 1146316 A

به منظور بازدید از منطقه آزد انزلی و چندین پروژه دیگر ؛

سعید محمد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور در نخستین برنامه سفرش به گیلان به گلزار شهدای رشت رفت و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور امروز در بدو ورود به گیلان برای تجدید پیمان با آرمان‌های شهدا به گلزار شهدای شهر رشت رفت و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

دیدار با آیت الله فلاحتی نماینده ، ولی فقیه در گیلان ، دیدار با استاندار گیلان و فرمانده سپاه قدس، بازدید از راه آهن رشت – کاسپین، بازدید از مسیر اتصال راه آهن در محدوده منطقه آزاد انزلی، بازدید از اسکله بندری کاسپین، بازدید از دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی و نشست با فعالان اقتصادی منطقه آزاد انزلی از دیگر برنامه‌های نخستین روز سفر سعید محمد به گیلان است.

فردا هم با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور عملیات اجرایی شهرک صنعتی شماره ۳ منطقه آزاد انزلی آغاز می‌شود.

همچنین بازدید از ۲ مجموعه تولیدی شمش و فولاد و بازدید از مجموعه در حال ساخت تفریحی و گردشگری پارک آبی و حضور در جلسه شورای اداری از دیگر برنامه‌های روز دوم سفر سعید محمد است.

7139423_285

 

 

انتهای پیام/
راه آهن رئیس جمهور رییس جمهور مناطق آزاد ادای احترام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر