کد خبر: 1145651 A

علی رسولیان معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به منظور بازدید از طرح های تولیدی و صنعتی استان سمنان وارد استان شد.

به گزارش ایلنا از سمنان، صبح امروز (27 مهر ماه) علی رسولیان معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با استقبال رسمی علیرضا شریفی‌نژاد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان و حسن آل‌بویه مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان وارد سمنان شد.

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در نخستین روز از سفر ۲ روزه خود به استان سمنان با حضور در شهرک صنعتی ایوانکی ضمن بازدید از واحد «کارتن‌سازی مهدیار»  به مشکلات صنعتگران رسیدگی و روند اجرای طرح‌های عمرانی این شهرک صنعتی را بررسی می‌کند.

رسولیان با حضور در شهرک صنعتی گرمسار از طرح صنعتی «فولاد تجارت طرق» بازدید و در جریان روند اجرای طرح‌های عمرانی این شهرک صنعتی قرار می‌گیرد.

معاون وزیر صمت در ادامه نخستین روز سفر ۲ روزه خود به استان سمنان، با حجت الاسلام مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان در محل دفتر ایشان دیدار خواهد داشت.

سپس رسولیان با سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان در محل استانداری سمنان دیدار و در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شرکت و سخنرانی می‌کند.

وی در ادامه پس از بازدید از پروژه‌های عمرانی منطقه‌ ویژه اقتصادی سمنان طرح توسعه‌ای شرکت «تیراژه دیزل» را کلنگ زنی و واحد صنعتی «کابل سپهر البرز» در شهرک صنعتی سمنان را افتتاح خواهد کرد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، از شرکت «درین ریس» بازدید و سپس در مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح «در ریس» حضور بهم می‌رساند.

وی در ادامه پس از بازدید از شرکت «پاریزان صنعت» با حضور در مرکز خدمات فن آوری کسب و کار، شرکت "«تحقیق و توسعه افرا» را افتتاح می‌کند.

رسولیان در پایان نخستین روز از سفر خود به استان از  واحد تولیدی و صنعتی «عقاب افشان» و زیرمجموعه‌های آن واقع در شهرک صنعتی سمنان بازدید خواهد‌ کرد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در دومین روز سفر خود به استان سمنان ابتدا از شرکت «صنایع چوب حیدرهایی» و سپس «پروژه‌ پست برق» شهرک صنعتی دامغان بازدید می‌کند.

رسولیان در ادامه حضور در شرق استان سمنان جهت رسیدگی به مشکلات حوزه صنعت از طرح صنعتی «صنایع فرو آلیاژ پارس» و بررسی روند اجرای پروژه‌ عمرانی شبکه آب شهرک صنعتی دامغان بازدید خواهد کرد.

حضور در شهرک صنعتی شاهرود و بازدید از شرکت «سیم و کابل مغان» و طرح صنعتی «ذوب آهن شاهرود» و فاز توسعه این شهرک و بررسی روند اجرای طرح‌های عمرانی آن از برنامه‌های پایانی سفر معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به استان سمنان است‌.

انتهای پیام/
سمنان معاون وزیر صمت شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر