کد خبر: 1144588 A

فرمانده انتظامی استان:

فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری و انهدام باند سارقان زورگیر طلاجات از بانوان کهنسال و کشف حدود یک میلیارد ریال اموال مسروقه در قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از  روابط عمومی پایگاه خبری پلیس، سردار علی ابراهیمی با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی وقوع 2 فقره زورگیری و سرقت طلاجات از بانوان کهنسال، با توجه به حساسیت موضوع و نحوه انجام سرقت بلافاصله کارگروهی از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی تشکیل و دستگیری عامل یا عاملین بزه در دستور کار آن‌ها قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: پس از تحقیقات میدانی و بررسی آثار وقوع جرم هر 2 نفر اعضای باند که از افراد سابقه دار در زمینه سرقت بودند شناسایی و مشخص شد که از یکی از شهرهای استان زنجان وارد قزوین شده و با استفاده از موتورسیکلت اقدام به سرقت می‌کنند.

وی قزوین بیان کرد: ماموران با رصد اطلاعاتی دقیق و زیر نظر گرفتن سارقان به محض ورود به استان آن‌ها را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

ابراهیمی با اشاره به اینکه در ابتدا متهمان منکر بزه انتسابی بوده اما با ارائه مدارک و مستندات توسط ماموران به ناچار لب به اعتراف گشوده و به 2 فقره سرقت در این خصوص اعتراف کردند، خاطرنشان کرد: در این زمینه یک مالخر دستگیر و حدود و متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/
استان قزوین بانوان سارقان قزوین کهنسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر