کد خبر: 1140142 A

توضیحات کارخانه روغن نباتی نرگس شیراز درباره گزارش ایلنا :

در پی انتشار گزارشی با عنوان «تلاش مدیران نرگس برای فروش سه هکتار و نیم از زمین کارخانه » در خبرگزاری ایلنا ،کارخانه روغن نباتی شیراز با ارسال جوابیه‌ای، توضیحاتی درباره این گزارش ارائه داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز در بخشی از این جوابیه آمده است:

-  این شرکت هیچ برنامه‌ای برای فروش شرکت نداشته و انتشار این اخبار را یکی از موانع بر سرراه تولید دانسته، به طوری که می تواند اعتماد میان شرکت و منابع خرید و فروش را تحت تاثیر قرار داده و به چالش بکشد.

-  تولید و دستمزد کارگران در اولویت برنامه های شرکت بوده به طوری که در یک سال گذشته تولید جهش و رشد چشم گیری داشته باشد و هم اکنون نیز برآنیم تا حقوق و دستمزد کارگران به موقع پرداخت شود.

-  در ضمن این شرکت همچون سایر شرکت های تولیدی می تواند موانع و مشکلاتی را در سر راه خود داشته باشد که سبب کاهش تولید شود، لکن تلاش مدیریت شرکت بر آن است که با رفع موانع مجددا شرایط تولید و فعالیت شرکت را بازیابی و به سرعت بهبود بخشد.

- همچنین سرویس غذا به کارگران از اولویت ها بوده و خبر منتشر شده در این خصوص را شدیدا تکذیب می کنیم.

- فروش تجهیزات مازاد  مستعمل و استفاده بهینه در منابع داخلی جزیی از اختیارات شرکت هاست، با توجه به حساسیت های ایجاد شده در استان این شرکت تلاش کرده این موارد را با هماهنگی مقامات و مسئولان استانی انجام دهد و لذا انتظار می رود مسئولان محترم نیز همکاری های لازم را با مجموعه داشته باشند تا مواردی از این دست به دغدغه های یک شرکت تولیدی نیفزاید.

------------

 پی نوشت ایلنا : تمامی صحبت‌های  درج شده در گزارش مورد نظر ، بر اساس گفت و گوی خبرنگار  ایلنای استان فارس   با کارگران و منابع مستند انجام شده است.

انتهای پیام/
خرید و فروش دستمزد رشد زمین روغن نباتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر