کد خبر: 1139706 A

رئیس هیأت مدیره ومدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی گفت: عملیات اجرایی نواحی صنعتی بیزه و زاوه و همچنین انجام مطالعات نواحی صنعتی سرولایت و گرماب در استان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی بهرامی زاده در بازدید از شهرک‌ها و نواحی صنعتی محور غرب استان گفت: برای احداث این نواحی صنعتی مطالعه و مکان یابی آن پس از مطالعات دقیق انجام شده و از نظر فنی، اقتصادی و زیست محیطی در کارگروه های مختلف بررسی و اقدامات آن صورت پذیرفته که در نتیجه موجبات آغاز عملیات اجرایی در ناحیه های صنعتی بیزه (داورزن) ، زاوه و نیز شروع مطالعات نواحی صنعتی سرولایت (نیشابور) ، گرماب (فیروزه) فراهم شد. 

وی با اشاره به پیگیری‌های بعمل آمده در جهت ایجاد ناحیه های جدید صنعتی گفت: با توجه ویژه به ارزیابی اولیه اراضی پیشنهادی جهت طی مراحل اداری و اخذ مجوز‌ها و اجرای مناقصه های اجرایی برای ایجاد نواحی صنعتی مذکور در حال انجام است. 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی با اعلام آمادگی این مجموعه در جهت راه اندازی نواحی صنعتی جدید در شهر‌های داورزن، زاوه، نیشابور و‌ فیروزه اظهارکرد: در این زمینه با بکارگیری پیمانکاران متخصص و مستعد بومی ،مراحل اجرایی این نواحی صنعتی با تعیین مدیر پروژه اجرایی در دستورکار قرار گرفته است. 

وی افزود: یکی از اولویت های مهم ما در ایجاد شهرک‌هاو نواحی صنعتی توجه و تمرکز بر مسائل محیط زیستی بوده و تمام موارد در این زمینه برای حفظ و ارتقا آن منطقه انجام شده زیرا که توسعه صنعت در کل سطح استان با رعایت مسائل زیست محیطی امکان پذیر است. 

وی در پایان بیان کرد: با راه اندازی و بهره برداری این نواحی صنعتی در آینده ای نزدیک و نیز با سرمایه گذاری صنعتگران و کارآفرینانی به خصوص مردم بومی مناطق که تمایل به ایجاد واحد صنعتی در این ناحیه ها را دارند ، زمینه اشتغال هر چه بیشتر جوانان و رونق تولید و صنعت در این شهرستان ها بیش از پیش فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/
استان خراسان رضوی اشتغال خراسان رضوی سرمایه گذاری واحد صنعتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر