کد خبر: 1136446 A

مدیر جهاد کشاورزی کرج خبر داد:

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج از آزادسازی اراضی و باغات بخش آسارا خبر داد و گفت: این عملیات شامل تخریب 159 مورد تغییر کاربری غیرمجاز از قبیل ویلا، آلاچیق، دیوار کشی، محوطه سازی و دپوی مصالح بوده است.

به گزارش ایلنا از البرز، اسماعیل صارمی از ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرستان کرج به عنوان یک معضل نام برد و عنوان کرد مقابله با سودجویان و زمین خواران نیازمند برخورد جدی مسئولان و مشارکت مردم است.

مدیر جهاد کشاورزی کرج گفت: در راستای حفاظت از بستر تولید غذا، امروز 120 هکتار از اراضی و باغات جاده چالوس، روستای کندر و آدران که دستخوش تفکیک شده بود با حضور به موقع نیروهای خدوم جهاد و دستور مقام محترم قضایی آزاد سازی شد.

صارمی از آزادسازی این اراضی و باغات در روز یکشنبه 4 مهرماه 1400 خبر داد و عنوان کرد که این عملیات شامل تخریب 159 مورد تغییر کاربری غیرمجاز از قبیل ویلا، آلاچیق، دیوار کشی، محوطه سازی و دپوی مصالح بوده است.

وی هشدار داد: با کسانی که به منظور کسب درآمد بیشتر اقدام به دیوارکشی یا ساخت باغ ویلا می کنند به شدت برخورد می کنیم.

صارمی از شهروندان کرج درخواست کرد که از طریق سامانه ۱۳۱ جهاد کشاورزی، این مدیریت را در حفظ و حراست از باغات و اراضی زراعی همراهی کنند و مراتب هرگونه تخلف در این حوزه را به سرعت به اطلاع تلاشگران جهاد کشاورزی برسانند.

انتهای پیام/
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج تخریب ساخت و ساز غیرمجاز اسماعیل صارمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر