کد خبر: 53915 A

«باور» با هدف پیگیری چشم انداز و ماموریت سازمانی خود در سه حوزه فرهنگ سازی، توانمند سازی و پیگیری حقوق شهروندی افراد دارای معلولیت از سال ۸۳ آغاز به کار کرده و در راستای بهبود زندگی فردی و اجتماعی آن‌ها تلاش می‌کند.

ایلنا: انجمن مردم نهاد «باور»، فعال در حوزه فرهنگ سازی افراد دارای معلولیت، هشتمین سالگرد فعالیت خود را جشن می‌گیرد.

به گزارش ایلنا، «باور» با هدف پیگیری چشم انداز و ماموریت سازمانی خود در سه حوزه فرهنگ سازی، توانمند سازی و پیگیری حقوق شهروندی افراد دارای معلولیت از سال ۸۳ آغاز به کار کرده و در راستای بهبود زندگی فردی و اجتماعی آن‌ها تلاش می‌کند.

انجمن «باور» تلاش در جهت برابر سازی فرصت‌های اجتماعی برای افراد دارای معلولیت با عموم جامعه را از طریق افزایش حساسیت و آگاهی اجتماعی نسبت به بهبود کیفیت زندگی افراد دارای معلولیت، پیگیری تدوین، تصویب، اصلاح و اجرای قوانین و مقررات برای حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت و تهیه، گردآوری و نشر دانش و اطلاعات در این حوزه پیگیری می‌کند.

انتشار کتاب، فیلمهای کوتاه داستانی و مستند، حضور در همایشهای مرتبط، برگزاری کارگاههای آموزشی، برنامه‌های تفریحی و سیاحتی، حضور موثر و مداوم در ستاد مناسب سازی شهری، ارتباط مستمر با رسانه‌ها، از جمله اقدامات انجمن باور است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر