کد خبر: 816580 A

معاون فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش:

معاون فرهنگی و آموزشی وزیر آموزش و پرورش گفت: اقدام پلیس راهور بهترین نمونه امر به معروف است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا کاظمی، معاون فرهنگی  و آموزشی وزیر آموزش و پرورش گفت: امروز قرار است با دانش آموزان یک عهد با پلیس ببندیم. پلیس تمهیداتی بوجود آورد تا در سراسر کشور این برنامه فرهنگی  اجرا شود.

وی افزود: یکی از کارهایی که فرزندان ما باید در مدارس یاد بگیرند، مهارت های اجتماعی است. یکی از مهم ترین مهارت های اجتماعی یادگیری و رعایت نظم ترافیکی است.

کاظمی در ادامه گفت: همیاران پلیس در این مراسم به پلیس وعده می دهند که نظم ترافیکی و قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و همچنین به والدین خود و شهروندان تذکر بدهند.

معاون فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: من از همه همیاران دانش آموز پلیس تشکر می کنم و مطئن هستم این اقدام فرهنگی پلیس راهور به انظباط در سطح کشور کمک خواهد کرد. سخن دانش اموزان امروز اثرپذیرتر است و در آینده رانندگان کشور هستند. بنابراین از پلیس راهور از جهت نهادینه سازی این انظباط ترافیکی برای دانش آموزان سپاسگذاری می کنم. از اینکه شعار امسال را بهار دانش و انظباط ترافیکی گذاشتید.

وی در پایان گفت: این بهترین نمونه امر به معروف و نهی از منکر در کشور است. همچنین،بهترین اقدام برای نهادینه سازی یک مهارت انظباطی و اجتماعی در دانش آموزان است. این بهترین اقدام امر به معروف و نهادینه سازی رفتار مدنی در سطح کشور است.

انتهای پیام/
معاون فرهنگی و آموزشی وزیر آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر