کد خبر: 1182494 A

سردار رحیمی خبر داد:

رییس پلیس تهران بزرگ از دستگیری عامل سنگ پرانی به خودروهای سواری و مرگ دو نفر در بزرگراه های نواب و یادگار امام خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حسین رحیمی با اعلام خبر دستگیری عامل سنگ پرانی به خودروها در بزرگراه ها گفت: در ۱۲ آذرماه در مسیر یادگار حضرت امام خبر از طریق پلیس راهنمایی رانندگی برای ما ارسال شد مبنی بر اینکه یک خودرو بر اثر اصابت با سنگی که از وسط اتوبان به ناگاه به سمت خودروهای عبوری پرت شده، دچار حادثه شده و راننده این خودرو که فردی ۳۰ ساله بود فوت شده و چند خودرو دیگر نیز در این حادثه خسارت دیده و سرنشینان آن دچار مصدومیت شده اند. 

وی ادامه داد: این مأموریت را به پلیس پیشگیری و آگاهی ابلاغ کردیم و تیم های نامحسوس پلیس آگاهی و تیم‌های محسوس پلیس پیشگیری که بیش از ۵۰ تیم می شدند از همان روز کار خود را آغاز کردند.

رییس پلیس تهران بزرگ خاطرنشان کرد: تقریباً کار داشت ادامه پیدا می‌کرد که به ناگاه درباره حادثه دیگری در بزرگراه نواب گزارش هایی به ما ارسال شد. در این حادثه نیز یک خانم راننده متاسفانه جان خود را از دست داده بود و سرنشین چند خودروی دیگر نیز دچار مصدومیت شده بودند. پس از این حادثه تیم های ما کارشان را با شدت تمام دنبال کردند و طی این مدت حدود ۱۰ نفر را دستگیر کردند.

وی ادامه داد: با اقدامات فنی و تصاویر دریافتی از دوربین هایی که در مسیر بود همکارانم موفق شدند امروز در حالی که در ساعات ابتدایی صبح باز در حالی که این فرد قصد داشت تا در فاصله کمی از محل قبلی جنایت خود، اتفاق جدیدی را رقم بزند همکاران عزیزم در پلیس پیشگیری موفق شدند که این فرد را شناسایی و دستگیر کنند با توجه به عکسها و مدارک و اسنادی که طی مدت به دست آورده بودیم بلافاصله مشخص شد که این فرد همان فرد جنایتکار است که دو حادثه را در بزرگراه یادگار و در بزرگراه نواب رقم زده است. البته این فرد خود نیز به اقدامات خود اعتراف کرده است. 

وی ادامه داد: اقدامات این فرد به بیش از ۵ الی ۶ نفر صدمه زده است و جان دو نفر را نیز گرفته است همچنین به ۸ خودرو خسارت وارد شده است.

انتهای پیام/
سردار حسین رحیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر