کد خبر: 1165306 A

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۶۹۷ کالای قاچاق به ارزشی بالغ بر ۲۳ میلیارد ریال خبرداد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "علی ولی پور گودرزی" اظهارداشت: مامورن پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در راستای  برخورد با عاملان قاچاق کالا و توزیع کالا خارج از شبکه،  مطلع شدند یک دستگاه خودروی کامیونت در حال تخلیه مقادیری کالای قاچاق به داخل فروشگاهی در خیابان "ایران" می باشد.

وی افزود: تیمی از کارآگاهان این پلیس برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام و مشخص شد که راننده این خودرو محموله قاچاق را از یک انبار در خیابان "رجایی" بارگیری کرده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران عنوان کرد: در تحقیقات بعدی مالک کالاها شناسایی و در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی و بازدید از این انبار در خیابان رجایی، مقادیر زیادی کالای قاچاق که به مروز زمان در این انبار دپوی شده بود، شناسایی شد.

سرهنگ گودرزی اضافه کرد: در مجموع این عملیات ها،  ۱۴ دستگاه ماشین لباسشویی و ظرفشویی، ۲ دستگاه کولر گازی، ۱۱۰ دستگاه جاروبرقی، ۴۰ دستگاه سشوار ، ۵۲۸ دستگاه لوازم برقی آشپزخانه فاقد مدارک قانونی ، بارنامه و مجوزهای های گمرکی کشف شد.

این مقام انتظامی، ارزش این محموله را بنا بر اظهار نظر کارشناسان امر بیش از  ۲۳ میلیارد ریال اعلام و اظهار کرد: پرونده تکمیلی برای سیر مراحل قانونی، به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

انتهای پیام/
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر