کد خبر: 1163049 A

فرمانده مرزبانی ناجا:

فرمانده مرزبانی ناجا در دیدار با خانواده مرزبان شهید "مهدی محرم" گفت: خون شهدای ما ضامن امنیت امروز کشور است و مطمئن باشید هرچه در توان داریم برای امنیت کشور در طبق اخلاص خواهیم گذاشت.

به گزارش ایلنا، سردار " احمدعلی گودرزی "در دیدار با خانواده سرباز شهید" مهدی محرم " با بیان رشادت های شهدای نیروی انتظامی و مرزبانی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با داشتن چنین فرزندانی همیشه سربلند خواهدبود و ایثار گرانی همچون شهید "محرم" هرگز نخواهند گذاشت این مرز و بوم جولانگاه دشمنان و افراد شرور شود.

وی امنیت، آرامش، عزت و اقتدار کشور را مرهون جانفشانی و ایثارگری های شهیدانی دانست که بدون ادعا و بی منت جان خود را برای دفاع از خاک این مرز و بوم کشور در طبق اخلاص گذاشتند.

سردار گودرزی دیدار با خانواده شهدا را برای خود و سایر همکاران مایه افتخار دانست و تصریح کرد: ما برای همیشه مدیون خون پاک شهدا هستیم و امیدواریم با حفظ اقتدار و امنیت کشور، ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، این مقام ارشد مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه امنیت و آسایش و ثبات کنونی مدیون خون پاک شهدا و دعای خیر خانواده آنهاست، افزود: خون شهدای ما ضامن امنیت امروز کشور است و مطمئن باشید هر آنچه که در توان داریم برای امنیت کشور در طبق اخلاص خواهیم گذاشت تا هموطنانمان از آرامش و آسایش برخوردار باشند.

فرمانده مرزبانی ناجا خاطرنشان کرد: هریک از شهدا با نثار خون خود بالاترین خدمت را به کشور و نظام مقدس ایران اسلامی کرده اند و امیدواریم بتوانیم زحمات خانواده آنان را جبران کنیم.

انتهای پیام/
فرمانده مرزبانی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر