کد خبر: 1153841 A

مدیر کل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی:

​مدیر کل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بودجه یک هزار و پانصد میلیارد تومانی که در فضای مجازی در تخصیص و هزینه کرد آن مسائلی مطرح شده تاکنون اصلا تخصیص نیافته است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حامد علامتی «مدیر کل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی»، در گفتگویی اختصاصی اظهار کرد: این بودجه مربوط به تبصره ۶ قانون بودجه سالجاری است که از محل مازاد درآمد اپراتورها به شرط رسیدن به رقم ۷ هزار میلیارد تومان قابل وصول خواهد بو، اما چنین درآمدی وصول نشده و از این محل به سازمان تبلیغات اسلامی ریالی اختصاص نیافته استکه در صورت تحقق این درآمد، حداکثر اعتباری که به سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه هنری قابل تخصیص خواهد بود ۳۰۰ میلیارد تومان است  و اعدادی که در رسانه‌ها مطرح می‌شود دقیق نیستند.

وی خاطرنشان کرد: سازمان برنامه و بودجه با گذشت ۸ ماه از سال چنین تخصیصی را به سازمان تبلیغات اسلامی نداده و این سازمان پیگیر تحقق و وصول بودجه برای انجام تکالیف قانونی است.

مدیر کل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی افزود: به رغم پیگیری‌ها، تاکنون ریالی از این محل دریافت نشده است و ما آمادگی داریم بعد از دریافت اعتبار، علاوه بر انجام تکالیف قانونی در حوزه فضای مجازی، حمایت‌های لازم را از فعالان این حوزه و حلقه‌های میانی، نظیر تشکل‌ها و فعالان دغدغه مند این حوزه انجام دهیم.

علامتی با رد تشکیک و ابهام در هزینه کرد بودجه یک هزار و پانصد میلیارد تومانی در فضای مجازی بیان کرد: خبر منتشرشده در برخی از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی از اساس نادرست بوده و بهتر است واقعیت‌ها به اطلاع مردم برسد.

انتهای پیام/
​مدیر کل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر