کد خبر: 1143519 A

وزیر کشور:

وزیر کشور گفت: تهران باید از مدیریت مردمی، عقلانی و تحول آفرین برخوردار باشد. با هر تغییری نفس نویی دمیده می شود و باید این را مغتنم شماریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد وحیدی وزیر کشور در مراسم تکریم ومعارفه استاندار تهران گفت: امروز اگر از سنگرگاه ایران بزرگ با دشمن صحبت می کنیم تهران در مرکز این سنگرگاه قرار دارد.تهرانی که به عطر ولایت آغشته است.

وزیر کشور عنوان کرد: تهران باید بدون فقر بدون محکومیت و تهرانی باید با کمترین آسیب اجتماعی باشد تهران به عنوان استان صنعتی باید بتواند همه الگوهای خوب صنعتی را ارایه کرده و در بهره وری پیشرو باشد.

وحیدی گفت: تهران که بیش از همه استحقاق دارد اول باشد و تهرانی که امروز 14 میلیون شهروند عزیز را در خود جای داده باید زندگی را راحت‌تر، آسان تر و بانشاط تر بسازد و همه اگر می خواهند علم آموزی کنند بدانند تهران برای آنها نقطه مهمی در علم آموزی ‌فرهنگ دوستی و هر چیز دیگری است.

وزیر کشور تصریح کرد: تهران اگر می‌خواهد چنین باشد باید از مدیریت مردمی عقلانی و تحول آفرین برخوردار باشد با هر تغییری نفس نویی دمیده می شود و باید این را مغتنم شماریم. حضور آقای منصوری یعنی اینکه انقلاب راه خود را درستی کرده است.

وزیر کشور گفت: آقای منصوری حاوی ارزش های بسیاری هستند و در همه حوزه‌های فعالیت‌ به عنوان الگویی تلاشگر و انقلابی بودند و در هر جایی بودند موفقیت های ارزشمندی را کسب کرده‌اند.

وحیدی تاکید کرد: ایشان جوانی انقلابی است که مسئولیت استانی با ۱۴ میلیون و اندی برعهده ایشان قرار گرفته است. اگر می خواهیم بدانیم انقلاب راه درستی رفته است یا خیر باید ببینیم نسل‌های جدیدی که بر سر کار می آیند نسبت شان با انقلاب چیست.

وی با اشاره به حضور فعال استاندار سابق گفت: امروز ضمن تشکر فراوان از زحمتهای آقای بندپی، خوشحالم می بینم این امانت به نسلی منتقل می‌ شود. می بینیم آنچه که تبلیغ می کردند که در ایران انقطاع نسلی اتفاق افتاده است و هر آنچه است برای گذشتگان است و با این حرفها دل مردم را خالی می کردند نادرست است و انقطاع نسلی و گسست نسلی وجود ندارد.

وی ادامه داد: جوانان انقلابی با انگیزه و پرتوان و با ایده های بلند امروز در صحنه هستند. منصوری یکی از برجستگان این نسل جوان است و این مسئولیت به او واگذار می‌ شود.

وزیر کشور گفت: در این مدیریت ها چند اتفاق باید بیفتد اولا اینکه اگر خدایی نکرده سرمایه اجتماعی دچار خللی شده است اصلاح شود به هر حال خلاءها و نقص هایی وجود دارد و این خلا‌ءها باید با مدیریت جوان و انقلابی رفع شود.

وزیر کشور با بیان اینکه اقتصاد باید در استان تهران موج بزند گفت: من همیشه طرفدار این بودم که اختیارات وزارتخانه ها واگذار شوند. بهترین جایی که باید الگوی مدیریت یکپارچه را تجربه کنیم و نیاز قطعی ما نیز است، استان تهران است که با  اجرای حکمرانی اجتماعی بتوانیم بسیاری از مسائل امنیتی خودمان را حل کنیم. اصولا نباید اجازه دهیم مسائل امنیتی ایجاد شود و این موضوع با تحقق حکمرانی اجتماعی صورت می پذیرد. از همه افرادی که تاکنون تلاش کرده اند تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/
وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر