کد خبر: 1136869 A

جمال انصاری:

رئیس سابق سازمان تعزیرات حکومتی در آئین تکریم و معارفه معاون وزیر و رئیس سازمان تعزیرات، گفت: تلاش می‌کنم تجربه‌ای که از حضور در دولت کسب کردم به همکاران قضایی‌ام انتقال بدهم چراکه این انتقال تجربه به تعامل بین قوا و اینکه خدمات شایسته‌تری انجام شود؛ کمک می‌کند.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، جمال انصاری رئیس سابق سازمان تعزیرات حکومتی در آئین تکریم و معارفه ضمن خیرمقدم به مدعوین، گفت: قطعاً عملکرد چهار ساله سازمان تعزیرات در این شرایط ممکن نیست اما انجام وظایف در شرایط فعلی جامعه نیازمند مجاهدت و ایثار بود تا آرامش برای مردم فراهم شود.

وی افزود: در حال حاضر سازمان یک آرامش و ثباتی دارد و این جز لطف خدا و تلاش‌های همکاران من در سراسر کشور نیست و این باعث شده سازمان در کنار سایر دستگاه‌های حاکمیتی بتواند خدمت ارائه بدهد.

انصاری اظهار داشت: آنچه با همکارانم در مشی مدیریتی انجام دادیم، حق مردم و وظیفه و تکلیف سازمانی بوده و اگر این هفته را که به نام هفته دفاع مقدس است سرلوحه قرار بدهیم، همه آنچه انجام دادیم یک تکلیف بوده و امیدوارم این اقدامات وظیفه ما در قبال مردم را ادا کرده باشد.

او با اشاره به اینکه خدمت به مردم موهبتی است که سختی خود را دارد چون مسئولیت امانت است، تصریح کرد: امیدوارم باز هم توفیق خدمت داشته باشم و سعی مان این بوده که مطالبات مردم را محقق کنیم و با وجود محدودیت‌هایی که وجود داشت، طبیعی بود که باید خود را با شرایط همسان می‌کردیم.

رئیس سابق سازمان تعزیرات حکومتی گفت: تلاش می‌کنم تجربه‌ای که از حضور در دولت کسب کردم به همکاران قضایی‌ام انتقال بدهم چراکه این انتقال تجربه به تعامل بین قوا و اینکه خدمات شایسته‌تری انجام شود؛ کمک می کند.

انصاری وضعیت فعلی سازمان تعزیرات را با ثبات عنوان کرد و اظهار داشت: سازمان تعزیرات حکومتی یکی از سازمان‌های بسیار سالم و کارمندان آن پاک دست هستند.

وی در پایان گفت: تلاش‌های بسیاری برای ارتقای سازمان صورت گرفت و در بخش پرسنلی و بودجه‌ای سعی کردیم به ثبات برای تقویت پایه‌های سازمان برسیم.

گفتنی است، مراسم تکریم جمال انصاری رئیس سابق سازمان تعزیرات حکومتی و معارفه احمد اصانلو معاون وزیر و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با حضور امین حسین رستمی وزیر دادگستری، درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور، مویدی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و جمعی از مدیران سازمان بازرسی کل کشور و همچنین معاونین و مدیران سازمان تعزیرات حکومتی روز سه شنبه (6 مهرماه سال 1400) برگزار شد.

انتهای پیام/
رئیس سابق سازمان تعزیرات حکومتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر