کد خبر: 1136810 A

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی به ایلنا خبر داد:

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از فوت دو سرنشین خودرو به دلیل حریق یک دستگاه خودروی BMW در بزرگراه مدرس خبرداد.

"جلال ملکی" سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۰۱:۵۳ بامداد امروز در مسیر شمال به جنوب بزرگراه مدرس، کمی بعد از خروجی بیهقی یک مورد حادثه تصادف منجر به حریق خودرو به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله دو تیم عملیاتی متشکل از گروه حریق و گروه نجات به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: در محل حادثه مشاهده می‌شود یک خودروی بی‌ام‌و شاسی بلند به دلیل نامشخصی با گاردریل‌های بزرگراه برخورد کرده و از مسیر خود منحرف شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: این خودرو در حاشیه بزرگراه با یک پست برق زمینی و یک اصله درخت تنومند برخورد کرده و باعث شکسته شدن و سقوط درخت شده و در نهایت پس از برخورد با یک تابلو در محل متوقف شده است.

ملکی با بیان اینکه خودرو بر اثر شدت برخوردها دچار حریق شده بود، تصریح کرد: دو نفر در داخل خودرو به علت آسیب‌هایی که به خودرو وارد شده بود محبوس و گرفتار شده بودند. زمانی که آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند این خودرو کاملا شعله‌ور بود.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان به سرعت عملیات اطفاء را آغاز کرده و توانستند آتش‌ را خاموش کرده و قطعات خودرو را برش داده و هر دو نفر را که دچار سوختگی‌های شدید شده بودند از خودرو خارج کردند. این دو نفر با تایید عوامل اورژانس جان خود را از دست داده بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: کمی بعد این خودرو با حضور جرثقیل به مکان امنی منتقل و محل حادثه برای بررسی علت تصادف تحویل پلیس راهور شد. این عملیات در ساعت ۴:۲۰ دقیقه به پایان رسید.

انتهای پیام/
جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر