کد خبر: 1136209 A

در طول برگزاری مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی، استفاده از خط یک مترو و ون‌های سازمان تاکسیرانی در طول مسیر رایگان خواهد بود.

به گزارش ایلنا به نقل از شهر، حجت الاسلام «میثم امرودی»، رییس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در جلسه ستاد جاماندگان راهپیمایی اربعین با مدیران شهری و مدیران مرتبط- یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰- گفت: اربعین امر فوق العاده ای است که نوکری در آن نیز فوق العاده است. گویی اتفاقی در آسمان می افتد که فقط عرشیان آن را می فهمند. 

او افزود: در رابطه با روز اربعین و برنامه‌های جاماندگان اربعین در تهران در واقع باید تاکید کنیم که مراسم، تبلیغ و  تجمع نداریم اما مردم نشان دادند که به عشق امام حسین(ع) به خیابان می‌آیند . تجربه نشان داده که وقتی مرزها برای روز اربعین و سفر مردم بسته باشد، مراسم جاماندگان اربعین در تهران با استقبال و جمعیت بیشتری روبه رو می‌شود. بنابراین وظیفه ذاتی ما حمایت، جاروکشی زیر پای مردم و حمل و نقل و ... است. باید با خدمت رسانی بیشتر از تجمع زیاد جلوگیری کنیم و میزان تجمعات را کاهش دهیم.

 در ادامه این جلسه، سید مناف هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره خدمات حمل و نقلی شهرداری برای مراسم جاماندگان اربعین در مسیرهای پیاده‌روی جاماندگان گفت: تمهیدات لازم در این باره اندیشیده شده و در حوزه های مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی آمادگی لازم را برای خدمت به شهروندان حاضر در مراسم پیاده روی دارند.  

به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، در طول برگزاری مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی،  استفاده از خط یک مترو و ون‌های سازمان تاکسیرانی در طول مسیر رایگان خواهد بود.

انتهای پیام/
اربعین ۱۴۰۰
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر