کد خبر: 1116929 A

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز گفت: ما به دنبال ایجاد درآمد پایدار هستیم تا از درآمد حاصله برای خانواده زندانیان ایجاد اشتغال کنیم و افراد نیازمند را تحت حمایت قرار دهیم.

به گزارش ایلنا، سید حشمت اله حیات الغیب در اولین روز کاری در انجمن حمایت زندانیان مرکز در جمع کارکنان انجمن ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان گفت: رسیدگی به خانواده‌های زندانیان از اولویت‌های سازمان زندانها است و برنامه انجمن این است که به اهداف مورد نظر ریاست سازمان زندان‌ها برسیم.

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز افزود: ما به دنبال ایجاد درآمد پایدار هستیم تا از درآمد حاصله برای خانواده زندانیان ایجاد اشتغال کنیم و افراد نیازمند را تحت حمایت قرار دهیم.

وی گفت: استفاده از ظرفیت خیرین و همکاری و تعامل با مسئولین قضایی و زندان‌ها و نیز  بازدید از خانواده زندانیان را در اولویت امور قرار داده ایم.

حیات الغیب افزود: نیازهای خانواده های زندانیان را از نزدیک دیده ام و با وضعیت آنان بیگانه نیستم لذا ضرورت دارد به این خانواده ها توجه بیشتری شود .

وی تصریح کرد: همکاران در انجمن قطعاً دارای تجربیات گرانسنگی هستند و روحیه خدمت به خانواده های نیازمند زندانیان در آنان عجین است و خداوند این توفیق را داده تا بتوانیم به این قبیل خانواده‌ها خدمت‌رسانی کنیم.

در پایان از خدمات جبار باقری مدیرعامل سابق انجمن تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/
مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر