کد خبر: 1071010 A

معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای بیان کرد: مراسم تجلیل از سرآمدان آموزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، سید حیدر میرفخرالدینی معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای صبح امروز به مناسبت فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت ماه روز بزرگداشت مقام معلم و آغاز هفته آموزش در مصاحبه با روابط عمومی بیان داشت: دهه بزرگداشت مقام معلم و یاد و خاطره استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری را گرامی میداریم و به ساحت کلیه استادان و دست اندرکاران دانشگاه فنی و حرفه‌ای که همواره و به ویژه در زمان همه گیری ویروس کرونا مجاهدانه در راستای آموزش جوانان این مرز و بوم همت گماشته‌اند تبریک عرض می‌نماییم. 

وی افزود: از زمان شروع کرونایی شدن شرایط کشور با تلاش و مساعی شبانه روزی اساتید دانشگاه و با تاب آوری بالای این عزیزان و با بها دادن به ظرفیت‌های کمتر دیده شده درونی اساتید روزهای شکوفاتری را نسبت به گذشته تجربه کرده و در تولید محتوای الکترونیکی علی‌رغم همه کاستی‌ها و تهدید حاصل از کرونا را به فرصت برای ارتقاء آموزش تبدیل کردیم. 

میرفخرالدینی ادامه داد: معاونت آموزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای در نظر دارد بر اساس برنامه عملیاتی مصوب خود و به دلیل نقش کلیدی آموزش در دانشگاه مهارت محور فنی و حرفه‌ای و به منظور تجلیل از کادر آموزشی سرآمد بخش حضوری و الکترونیکی نسبت به تکریم شأن و منزلت ایشان بر اساس مصوبه هیئت رئیسه دانشگاه، مراسم نکوداشت و تجلیل از سرآمدان آموزش دانشگاه در دو بخش آموزش حضوری و الکترونیکی را برگزار نماید. 

وی گفت: این برنامه در سطح دانشگاه برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود دانشکده‌ها و آموزشکده‌های سراسر کشور با توجه به محورهای تعیین شده ظرف این دهه، نسبت به تجلیل از اساتید کادر آموزشی رسمی و مدعو و حرکت به سمت افق‌های پیش رو در امر آموزش با برگزاری مراسم و برنامه‌های مجازی در راستای هرچه باشکوه‌تر و قوی‌تر شدن این رویداد مهم اهتمام ورزند. 

معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای خاطر نشان کرد: بازه زمانی این برنامه از مورخ ۱۹ اردیبهشت لغایت ۲۸اردیبهشت ۱۴۰۰ است که مراسم تجلیل از اساتید در سطح دانشگاه در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ماه سال‌جاری برگزار خواهد شد

وی تاکید کرد: این برنامه به صورت کاملا مجازی برگزار خواهد شد و از روسای دانشکده‌ها و آموزشکده‌های سراسر کشور درخواست شده در روز مراسم از منتخبین برگزیده بخش حضوری و الکترونیکی دعوت به عمل آورند تا ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مرکز مربوطه حاضر شوند و در حضور مجازی سایر شرکت کنندگان در مراسم از آنان تجلیل به عمل آید. 

میر فخرالدینی در پایان از تلاش‌های فداکارانه تمامی استادان دانشگاه فنی و حرفه‌ای در پیشبرد اهداف آموزشی به ویژه در شرایط پرچالش کرونایی قدردانی و تشکر کرد.

انتهای پیام/
روابط عمومی شبانه روزی فنی و حرفه ای مصاحبه معلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر