کد خبر: 989929 A

معاون استاندار گیلان:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس شورای اطلاع رسانی گیلان تاکید کرد: ارتقاء جایگاه روابط عمومی ها نزد مردم و مدیران، در گرو فعالیت اثربخش آنهاست.

به گزارش ایلنا از رشت، محمود قاسم نژاد در دیدار با هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان، با اشاره به جایگاه روابط عمومی در دستگاه‌ها و نهادها، بر ضرورت تلاش و اهتمام برای ارتقاء این جایگاه تأکید و اظهار کرد: شورای هماهنگی روابط عمومی، نقش رهبری این حوزه را دارد و باید برندسازی کند.

 وی ادامه داد: اگر می‌خواهیم روابط‌عمومی موفقی داشته باشیم، باید اثربخشی آنها را به‌درستی هم نزد مردم و هم نزد مدیران دستگاه ها و نهادها ، تبیین کنیم.
 
رئیس شورای اطلاع رسانی گیلان افزود: فرمانداران را مکلف می‌کنیم برای هماهنگی با روابط عمومی‌ها، نشست های متناظر با این جلسه را در شهرستان ها به صورت منظم برگزار کنند.
 
وی موضوع آموزش و ارتقاء سواد رسانه ای را مهم و جزو الزامات خواند و گفت: لازم است در این حوزه، انتقال دانش و تجربه اتفاق بیافتد و در این بخش می توان از مرکز آموزش مدیریت دولتی استان و نیز ظرفیت دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بهره گرفت.
 
قاسم نژاد خاطرنشان کرد: تأکید داریم که رویکرد و نگرش مدیران در خصوص رسانه و روابط عمومی، تغییر کند و تحقق این مهم؛ با نقش آفرینی مثبت و اثربخش روابط عمومی ها میسر می شود.
 
در این جلسه هریک از اعضا هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان نیز به بیان نظرات خود در خصوص اهمیت فعالیت های روابط عمومی و نقش آفرینی رسانه ای در حوزه تخصصی و نیز انعکاس خدمات و دستآوردهای دولت پرداختند.
دولت رسانه روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر