کد خبر: 986622 A

فرماندار آستارا تاکید کرد:

فرماندار آستارا گفت: تاب آوری و افزایش آستانه تحمل جامعه در مواقع بروز بحران موضوعی بسیار مهم است.

به گزارش ایلنا از آستارا، فرماندار آستارا در جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل گفت: تاب‌آوری و افزایش آستانه تحمل جامعه در مواقع بروز بحران موضوعی بسیار مهم است و امروزه در حوزه پدافندی با تغییر شکل و انواع تهدیدات و تکنولوژی و فناوری های پیچیده و نوین مواجه هستیم و لازم است با بروزآوری و افزایش توانایی به روش های مدیریت نوین و  تاب‌آوری مجهز شویم.

وی گفت: شفافیت و اطلاع رسانی به موقع به مردم در حوزه پدافند روانی بسیار مهم است و ما نیازمند فرهنگ سازی، تبیین و فهم مشترک در حوزه پدافند هستیم و این هفته فرصت مناسبی برای این اقدامات است. 

وی تاکید کرد: باید عمل به پدافند غیرعامل را در کارکردهای تخصصی شهرستان نهادینه کنیم.
 
رئیس شورای پدافند غیر عامل شهرستان آستارا بر گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل و فرهنگ سازی این موضوع در سطح شهر و روستا تاکید و گفت: لازم است مدیران دستگاه های اجرایی، شهرداران و همه دهیاران به عمومی سازی این مقوله در شهرستان همت گماشته و دستگاه‌های خدمات‌رسان در زمینه حفاظت از تاسیسات زیربنایی برنامه داشته و اقدام کنند.

عباس صابر گفت: امسال 22 برنامه در سطح شهرستان با همکاری دستگاه های اجرایی و سازمان های مردم نهاد به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در آستارا اجرا خواهد شد.
جامعه دستگاه های اجرایی فرماندار فرهنگ سازی فناوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر