کد خبر: 963256 A

چهارشنبه همین هفته انجام می شود؛

نماینده صومعه سرا در خانه ملت از اجرای عملیات فاز نخست چهار بانده کردن جاده خمام به پیربازار و ضیابر صومعه سرا باحضور معاون رئیس جمهور خبرداد.

به گزارش ایلنا از صومعه سرا،سید کاظم دلخوش در مراسم استقرار ماشین آلات و کارگاه احداث فاز اول پروژه چهار بانده کردن جاده خمام به پیربازار و ضیابر در نوخاله صومعه سرا گفت: این جاده یکی از جاده های مواصلاتی مهم مرکز استان به آستارا و آسیای میانه است که در حال حاضر خطرآفرین و پرحادثه است.

نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سال گذشته برای چهار بانده کردن جاده خمام به پیربازار و ضیابر به طول ۵۰ کیلومتر کد اعتبارات ملی اختصاص داده شده بود.

سیدکاظم دلخوش با اشاره به پیگیری های چند ساله برای اجرای این پروژه افزود: برای اجرای فاز نخست این جاده از پیربازار به نوخاله صومعه‌ سرا ۲۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافت.

وی گفت: اجرای عملیات فاز اول این طرح روز چهارشنبه با حضور معاون رئیس ‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور آغاز می شود.

استقرار کارگاه و ماشین آلات راهسازی جهت عملیات اجرای چهار خطه کردن محور پیربازار به ضیابر در فاز نخست به طول ٧ هزار و ۶٠٠ متر ظهر جمعه با حضور نماینده صومعه سرا، فرماندار این شهرستان، مدیر کل راه و شهرسازی گیلان و جمعی از مسئولان انجام شد.

 

جاده خانه ملت رییس جمهور معاون معاون رئیس جمهور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر