کد خبر: 961442 A

فرمانده نیروی انتظامی لاهیجان خبر داد:

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لاهیجان از دستگیری سارقان حین سرقت در لاهیجان خبر داد.

به گزارش ایلنا از لاهیجان، سرهنگ قاسم جانعلی‌پور فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لاهیجان گفت : در پی وقوع چند فقره سرقت از منازل خالی از سکنه در شهر لاهیجان، دستگیری سارق یا سارقان در دستورکار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با هدف شناسایی و دستگیری سارقان این پرونده‌ها، ضمن بررسی دقیق‌صحنه‌های وقوع سرقت، گشت‌زنی‌های نامحسوس در مناطقی که احتمال وقوع سرقت‌های مشابه در آن وجود داشت را در اولویت کار قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی حین‎ گشت‌زنی به سر و صدای ایجاد شده از حضور چند نفر در یک منزل مشکوک و پس از اطمینان از اینکه این منزل خالی از سکنه بوده با هماهنگی قضائی وارد این مکان شده و 3 نفر را حین سرقت دستگیر کردند.

سرهنگ جانعلی‌پور اذعان داشت: سارقان در تحقیقات پلیس علاوه بر 6 فقره سرقت منزل به 4 فقره سرقت لوازم داخل خودور، یک فقره سرقت مغازه و 2 فقره سرقت سیم برق اعتراف کردند و تلاش برای دستگیری مالخران این پرونده‌‎ها ادامه دارد.

فرمانده انتظامی لاهیجان در پایان با اشاره به اینکه سارقان 32، 38 و 52 ساله با تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، از شهروندان خواست با رعایت هشدار‌های پلیس در زمینه پسشگیری از سرقت، سارقان را در رسیدن به اهداف خود ناکام کنند.

پلیس آگاهی سرقت فرمانده انتظامی نیروی انتظامی لاهیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر