کد خبر: 958852 A

با حضور معاون استاندار گیلان صورت گرفت؛

پروژه‌های تولیدی، عمرانی، صنعتی و گردشگری با اعتبار 95 میلیارد تومان همزمان با هفته دولت با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان در شهرستان تالش افتتاح شد.

به گزارش ایلنا از تالش، همزمان با هفته دولت با حضور محمود قاسم‌نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان پروژه‌های تولیدی، عمرانی، صنعتی و گردشگری در شهرستان تالش افتتاح شد.

این پروژه‌ها شامل کارخانه آرد مزرعه زرین در شهرک صنعتی کشلی با هزینه 70 میلیارد تومان و اشتغال مستقیم 45 نفر در فاز نخست، سردخانه موادغذایی، میوه و مرکبات با هزینه 14 میلیارد تومان و اشتغال مستقیم 15 نفر، پروژه‌های توزیع برق شهرستان به صورت همزمان اعم از نصب ترانس، احداث شبکه‌های توزیع و تبدیل سیم به کابل خودنگهدار با اعتبار شش میلیارد تومان و چهار  طرح گردشگری به صورت تجمیعی در روستای گیسوم شهرستان تالش با مجموع سرمایه‌گذاری پنج میلیارد تومان بود که توسط معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان مورد بهره‌برداری قرار گفت.
 
در هفته دولت سال جاری یک هزار و ۴۴ پروژه با اعتباری بالغ بر دو هزار و ۳۸۷ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد؛ این میزان اعتبار نسبت به سال قبل ۵۵ درصد رشد دارد.
 
از مجموع اعتبارات پروژه‌های هفته دولت امسال یک هزار و ۴۷۰ میلیارد تومان نیز مربوط به بخش خصوصی است.
برق دولت رشد گردشگری معاون سیاسی امنیتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر