کد خبر: 947859 A

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان خبر داد:

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان از رمزگشایی و بازیابی بیش از 31 هزار فقره کارت سوخت هوشمند در استان گیلان از زمان اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت تا به امروز خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، علی اصغر عباسی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان در خصوص وضعیت صدور کارت‌های سوخت در استان اظهار داشت: در راستای خدمت رسانی به هموطنان از فروردین لغایت تیر ماه سالجاری سه هزار و ۲۹ فقره کارت سوخت بازیابی شد .

وی با اشاره به اینکه از زمان الزام استفاده از کارت هوشمند سوخت خودروها شمار مراجعین مسائل مربوط به کارت سوخت به طور متوسط در نواحی نه گانه به روزی یکصد نفر و به ویژه در ناحیه مرکزی رشت روزانه تا ۵۰۰ نفر رسید، گفت: کارکنان این شرکت در نواحی نه گانه رشت، رودبار ، رودسر ، صومعه سرا، لاهیجان، آستارا، انزلی ، تالش وفومن با پشتکار پاسخگوی مراجعات مردمی و رفع مشکلات آنها در این زمینه هستند .

عباسی خاطرنشان کرد:از زمان شروع زمان اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در آبان ماه تا پایان اسفند ماه سال ۹۸ با تلاش کارکنان این شرکت ۲۸ هزار و ۹۵ فقره کارت سوخت در استان گیلان رمز گشایی شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان افزود: رمزگشایی کارت سوخت، پاسخگویی به مراجعین در زمینه صدور المثنی کارت هوشمند، رفع مسدودی از کارت سوخت ، تحویل کارت های جا مانده در جایگاهها نیز از مواردی است تعداد مراجعین به نواحی نه گانه را به روزی یکصد نفر رسانده است .

وی همچنین گفت: در همین راستا سامانه پاسخگویی ۰۹۶۲۷ به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به مراجعات مردمی در این خصوص است.

استان گیلان پخش فرآورده های نفتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مشکلات کارت سوخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر