کد خبر: 947262 A

فرماندار رشت خبر داد:

فرماندار رشت با اشاره به تکمیل و بهره برداری از پروژه تصفیه خانه شیرابه زباله سراوان در آینده نزدیک، از افزایش ۶۵ درصدی ظرفیت کارخانه کود آلی لاکان تا پایان شهریور خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، علی فتح اللهی در نشست با دهیاران بخش سنگر، با بیان اینکه سفرهای یک روزه به بخش‌ها در جهت شناسایی مسائل و مشکلات بخش‌ها و بررسی روند اجرایی پروژه‌های عمرانی از نزدیک، انجام می شود، ابراز امیدواری کرد: با استفاده از همه ظرفیت های موجود، بتوانیم در راستای کاهش مشکلات و مسائل بخش سنگر گام برداریم.

وی با تاکیدبر اینکه دهیاران به عنوان سرمایه انسانی بزرگ وزارت کشور محسوب می شوند، اظهار داشت: بخشی از نیازهای شهرستان با تخصیص اعتبار از طریق کمیته برنامه ریزی قابل رفع است، اما انتظار می رود دهیاران همچنان با جدیت پیگیر مسائل و مشکلات روستای خود باشند.
 
فرماندار رشت ساماندهی سایت زباله سراوان را از مهمترین دغدغه های بخش سنگر دانست و خاطر نشان کرد: در راستای کاهش میزان زباله تولیدی، مدیریت پسماند تر در سطح روستاها، همچون گذشته در دستور کار قرار گیرد.
 
فتح اللهی با اشاره به اقدامات صورت پذیرفته در جهت ساماندهی سایت زباله سراوان، گفت: متاسفانه این سایت مسائل و مشکلات زیادی را برای مردم منطقه به وجود آورد که امیدواریم با اقدامات صورت پذیرفته، بخشی از این مشکلات کاسته شود.
 
وی ادامه داد: خوشبختانه با تدوین برنامه زمانی، آخرین اقدامات جهت تکمیل و راه‌اندازی تصفیه خانه شیرابه زباله سراوان در حال انجام است و امیدواریم با افزایش ۶۵ درصدی ظرفیت کارخانه کود آلی لاکان و ارتقای ظرفیت آن به ۵۰۰تن زباله تا پایان شهریور، از میزان زباله هایی که روزانه به  سایت سراوان  انتقال می یابد نیز کاسته شود.
زباله سرمایه کود مشکلات برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر