کد خبر: 945696 A

فرماندار رشت تاکید کرد:

فرماندار رشت با اشاره به اهمیت و حساسیت انجام امور ثبتی املاک و مستغلات، بر لزوم تسریع و تسهیل در روند ارائه خدمات در اداره ثبت و اسناد تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، علی فتح اللهی در نشست با علی اصغر اسدی، مدیرکل ثبت اسناد استان گیلان فعالیت‌های اداره ثبت اسناد را در همه امور اقتصادی اجتماعی و عمرانی بسیار تاثیرگذار خواند و اظهار داشت: تعیین مالکیت افراد و اسناد متعلق به آنان دارای شرایط و پیچیدگی های خاصی است که مستلزم صرف دقت و هزینه فراوان است.

فرماندار شهرستان رشت در ادامه افزود: به روز کردن تشکیلات و اموری که در اداره  ثبت اسناد صورت می پذیرد، امری حساس و پیچیده است و با توجه به قدمت برخی از اسناد باید دقت شود که صدمه‌ای به سندهای قدیمی و مستهلک وارد نشود.
 
وی با اشاره به میزان بالای حضور ارباب رجوع در اداره ثبت اسناد، تصریح کرد: باید تلاش شود پروسه زمانی تعریف شده برای انجام کار ارباب رجوع با در نظر گرفتن تمام شرایط و ضوابط، تسریع و تسهیل شود. 
 
مقام عالی دولت در مرکز استان همچنین با اشاره انتصاب سید محمد فرزانه به عنوان رئیس اداره ثبت اسناد و املاک ناحیه یک رشت، ابراز امیدواری‌کرد: با توجه به سوابق خوب ایشان، شاهد ارتقای وضعیت خدمت‌رسانی در این اداره باشیم.
استان گیلان خدمت رسانی دولت فرماندار شهرستان اسناد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر