کد خبر: 944793 A

درجلسه کمیسیون فرهنگی شورای رشت مطرح شد؛

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت از احداث مرکز خلاقیت شهر در مجتمع کوشیار گیلانی خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، یکصد و بیست و چهارمین جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت با دستور بررسی احداث مرکز خلاقیت شهر در مجتمع کوشیار گیلانی راه اندازی بازارچه غذا و سرمایه گذاری تالاب عینک به ریاست فاطمه شیرزاد برگزار شد.

فاطمه شیرزاد اظهار کرد: با توجه به اینکه کمتر از یک سال به اتمام فعالیت دور‌ه شورای پنجم باقی مانده مردم انتظار دارند پروژه های نیمه عمرانی در شهر رشت تعیین تکلیف و به اتمام برسند.
 
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت از احداث مرکز خلاقیت شهر در مجتمع کوشیار گیلانی خبر داد و افزود: این مرکز خلاقیت می‌تواند برای علاقه مندان در حوزه های مختلف آموزشی و علمی مورد بهره برداری قرار گیرد.
 
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت به اتمام مطالعات تالاب عینک اشاره کرد و گفت: با پایان یافتن مطالعات گردشگری تالاب عینک شهرداری ساخت پل چوبی و جایگاه ماهیگیری در تالاب عینک را بزودی آغاز خواهد کرد.
 
فاطمه شیرزاد در ادامه جلسه با اشاره به روند طولانی شدن راه اندازی خیابان غذا در رشت بیان داشت: بزودی با مشارکت سازمان مشاغل شهری و سازمان سرمایه گذاری بازارچه غذا در شهر رشت راه اندازی می شود.
خلاقیت شورای اسلامی شهر شورای شهر گردشگری کمیسیون فرهنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر