کد خبر: 942591 A

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان :

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان با تاکید بر لزوم تسریع در عملیات بازسازی و ترمیم راه ها و پل‌های ارتباطی تالش، گفت: باید با جدیت بخشی و تسریع در اجرای این پروژه ها از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کرد.

به گزارش ایلنا از تالش، علی‌اوسط اکبری‌مقدم با همراهی فرماندار تالش و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از محل های برداشت مصالح مورد نیاز برای احداث کمربندی و مناطق سیل زده روستاهای ییلاقی این شهرستان بازدید کرد.

 اکبری مقدم در جریان این بازدید، احداث کمربندی تالش را یکی از نیازمندی های این شهرستان خواند و افزود: نبود یک جاده کمربندی برای شهرستان تالش مشکلات ترافیکی گسترده ای را به بار آورده است.

وی بر لزوم جدیت در احداث کمربندی جدید تالش به منظور کاهش ترافیک و روان سازی تردد خودرویی در این محدوده تاکید کرد.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان همچنین بازسازی و ترمیم راه ها و پل های ارتباطی مناطق سیل زده روستاهای ییلاقی این شهرستان را امری مهم خواند و گفت: بازسازی و ترمیم راه ها و پل های ارتباطی باید در سریع ترین زمان ممکن انجام شود تا با مشکلی در حوزه مواجه نشویم.

 در جریان این بازدیدها مقرر شد نقاطی که در مسیر گازرسانی به خوشه مریان از روستای کیشون بن نیازمند تراش کوه و برداشت است، به زودی مورد اقدام قرار گیرد تا مصالح آن برای احداث کمربندی استفاده شود.

 برداشت ماسه‌های جمع شده در تالاب جوکندان و استفاده آن برای تامین مصالح کمربندی تالش با هماهنگی دستگاه های ذیربط از دیگر دستاوردهای این بازدیدها بود.

تالاب ترافیک جاده مشکلات معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر