کد خبر: 940285 A

فرماندار رشت تاکید کرد:

فرماندار رشت با بیان اینکه تامین سلامت مردم مهمترین اولویت جامعه است، گفت: باید تدابیری اتخاذ شود که اقتصاد و سلامت جامعه در کنار هم حفظ شود.

به گزارش ایلنا از رشت، علی فتح اللهی در جلسه ستاد مقابله با مدیریت کرونای شهرستان رشت با تاکید بر اینکه ما مسئولان در قبال سلامت جامعه مسئول هستیم، خاطرنشان کرد: ما مسئولان در رفع دغدغه‌ها و نگرانی‌های مردم وظیفه داریم، تصمیمات ما باید چنان دغدغه ها را برطرف کند که مردم خیالشان راحت باشد.

وی با بیان اینکه باید به دنبال تقویت بخش درآمدی و اقتصادی مردم باشیم، اظهار داشت: با توجه به محدودیت هایی که برای برخی از اصناف در راستای مقابله با کرونا به وجود آمده است،  باید تدابیری اتخاذ و شرایطی را فراهم آوریم که اقتصاد و سلامت را با هم داشته باشیم، اگر چه اولویت اصلی ما سلامت است زیرا جامعه ای که سالم نباشد، هیچ فعالیتی در آن با نگاه توسعه گرانه نخواهد بود.
 
فتح اللهی  در ادامه از اعضای ستاد مدیریت مقابله با کرونا شهرستان رشت خواست تا در جلسه بعدی پیشنهادت و نقطه نظرها کاملا کارشناسی مبنی بر اینکه چگونه و چه برنامه ای را می توانیم رقم بزنیم که هم فعالیت بازار را داشته باشیم و هم با کرونا مقابله کنیم.
اقتصاد جامعه سلامت کارشناسی رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر