کد خبر: 938857 A

با حضور در منزل شهید صورت گرفت؛

استاندار گیلان به مناسبت ایام گرامیداشت سالروز صدور فرمان رهبر معظم انقلاب درخصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، شنبه شب با خانواده شهید ناصر پیروی شهید مبارزه با قاچاق کالا در رشت دیدار کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، ارسلان زارع در دیدار با خانواده این شهید، با تصریح اینکه دیدار با خانواده شهدا موجب افزایش روحیه معنوی می شود، اظهار داشت: نیازمند دیدار با خانواده شهیدان هستیم تا از آنان بخواهیم برای انجام بهتر امور، ما را دعا کنند.

وی جامعه امروز را مدیون ایثار ، افتخارآفرینی و رشادت‌های شهیدان دانست و تأکید کرد که باید اهتمام لازم برای زنده نگه داشتن یاد شهدا در اذهان و فرهنگ جامعه صورت گیرد.

 زارع با گرامیداشت شهدای والامقام انقلاب اسلامی و نیز هشت سال دفاع مقدس گفت: شهیدان عرصه مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز ، مجاهدانی راست قامت در عرصه های اقتصادی هستند که با همان روحیه شهدای جنگ تحمیلی، برای برقرار شدن اقتصادی سالم در کشور فداکاری کردند.

استاندار گیلان شهیدان را دارای جایگاهی ممتاز نزد خداوند متعال خواند و گفت: همه شهدا ازجمله شهدای عرصه مبارزه با قاچاق کالا ، نزد افکار عمومی به عنوان تلاشگران عرصه امنیت اقتصادی شناخته می شوند و احترامی والا دارند.

در پایان این دیدار، استاندار گیلان لوح سپاسی به خانواده شهید پیروی اهدا کرد.

شهید ناصر پیروی که جنگلبانی با مدیریت جهادی شناخته می شد؛ با ایجاد وفاق و همدلی و نیز استفاده مناسب از مشارکت خوب مردم ، فعالیت های شایان توجهی در خصوص پاسداشت انفال الهی به انجام رساند ولی سودجویان و دست اندازان به سرمایه های ملی ایران اسلامی، این تلاش ها را برنتابیده و به قصد حذف یکی از رادمردان عرصه حفاظت از انفال ، در صبحگاه هفتم اردیبهشت ماه سال 1384 او را به شهادت رساندند.

12 تیر ماه سالروز صدور فرمان رهبر معظم انقلاب درخصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز است.

انقلاب اسلامی خانواده رهبر معظم انقلاب مبارزه با قاچاق کالا مبارزه با قاچاق کالا و ارز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر