کد خبر: 935465 A

با رقابت ۵۵ رکاب زن در قالب ۱۱ تیم برگزار شد؛

در نخستین دوره مسابقات لیگ دوچرخه سواری کورسی گیلان تیم سیاه جامگان منطقه آزاد انزلی توانست با پشت سرگذاشتن رقیبان خود مقام اول این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

به گزارش ایلنا از بندرانزلی، اولین دور از مسابقات لیگ دوچرخه سواری کورسی گیلان به میزبانی منطقه آزاد انزلی در فاز گردشگری این منطقه برگزار شد.

رئیس هیات دوچرخه‌سواری گیلان در حاشیه برگزاری این دوره از مسابقات با بیان اینکه اولین مرحله لیگ دوچرخه سواری کورسی گیلان در رده سنی آزاد به صورت تایم تریل تیمی، چهار کیلومتر تعقیبی به میزبانی سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شداظهار کرد: در این دوره از مسابقات ۵۵ رکاب زن در قالب ۱۱ تیم پنج نفره از شهر های رشت، انزلی، لاهیجان،صومعه سرا و لنگرود مسافت سه هزار و ۸۰۰ متر را به صورت تعقیبی رکاب زدند.

سید ایمان دلیل حیرتی خاطر نشان کرد: در پایان این دوره از مسابقات تیم سیاه جامگان منطقه آزاد انزلی مقام اول را از آن خود کرد و تیم ۲ هیات دوچرخه سواری رشت، و تیم هیات دوچرخه سواری لاهیجان به ترتیب دوم و سوم شدند.

وی با اشاره به اینکه هیات دوچرخه سواری گیلان سه سال متوالی این لیگ را برگزار می کند افزود: هیات دوچرخه سواری گیلان اولین هیات کشور است که براساس تقویم جامع، لیگ جامع کورسی و کوهستان برگزار می کند.

رئیس هیات دوچرخه سواری گیلان ادامه داد: در این دوره از مسابقات حسین حسینی، میلاد بخشی زاد، صابر رحیم پور، سید ایمان حیرتی و سینا نعمتی ماتک ، ملی پوشان دوچرخه سواری نیز حضور داشتند.

وی با اظهار تشکر از میزبانی هیئت دوچرخه سواری منطقه آزاد انزلی و همکاری معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری آن سازمان در برگزاری مسابقات ورزشی و به ویژه دوچرخه‌سواری یادآور شد: هیات دوچرخه‌سواری گیلان ۲۶ تیرماه مسابقات لیگ کوهستان را در لاهیجان و ۲۷ تیر ماه مرحله اول لیگ سرعت کورسی را در لنگرود برگزار می کند و امیدواریم بتوانیم در روزهای پیش رو در سال جاری مسابقات بیشتری را در سطح منطقه آزاد برگزار کنیم.

گفتنی است در این مسابقات تیم منطقه ازاد انزلی۵:۴۶:۹۱ مقام نخست را از آن خود کرد؛ تیم زنده یاد عقیل هاشمی رشت با ۵:۵۴:۴۸ در جایگاه دوم ایستاد، تیم الف هیأت دوچرخه سواری لاهیجان ۵:۵۴:۶۸ رده سوم را به دست آورد و در تیم های جاینت گیلان با ۵:۵۷:۴۰ و هیأت دوچرخه سواری صومعه سرا ۵:۵۸:۴۰ نیز به ترتیب رتبه های چهارم و پنج را کسب کردند.

تقویم دوچرخه سواری کوهستان گردشگری کورسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر