کد خبر: 933174 A

فرماندار رشت تاکید کرد:

فرماندار شهرستان رشت بر لزوم شناسایی دقیق مشکلات بخش‌های تابعه و اولویت بندی نیازمندی های آنان تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، علی فتح اللهی در دیدار با بخشدار و تعدادی از مسئولان بخش خمام، خدمت به مردم را از  برترین کارها و اعمال هر انسانی دانست و افزود: در کشوری که حکومتی متفاوت با سایر کشورهای دنیا و رهبری فرزانه در راس امور دارد، ایدئولوژی، تفکرات و نوع خدمات قابل ارائه در آن نیز از بقیه کشورها متمایز بوده و بر اساس مردم سالاری دینی استوار است.

فرماندار شهرستان رشت با توجه به فرمایشات بنیانگذار جمهوری اسلامی مبنی بر اینکه " اگر به من بگویند خدمتگزار، بهتر از این است که بگویند رهبر" ، تصریح کرد: نگاه مسئولان به بحث مسئولیت باید بر اساس ایدئولوژی های یک حکومت اسلامی و مردمی باشد.

وی بر شناسایی و تشخیص درست مشکلات و معضلات موجود در سطح بخش های تابعه شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: مشکلات باید در زمانی مشخص و بر اساس واقعیات موجود و وضعیت اعتبارات و بر پایه اصل صداقت و روراستی با مردم مرتفع گردند.

 فتح اللهی در ادامه افزود: دادن وعده های پوچ و بی اساس موجب دلسردی و عدم اعتماد مردم به مسئولان می شود.

مقام عالی دولت در مرکز استان، با بیان اینکه شاکله رفتار و عملکرد مسئولان باید بر اساس نظام علوی شکل گیرد، اظهار داشت: هرگونه رفتار و برخورد نادرست هر یک از مسئولان با مردم، موجب نارضایتی آنان از نظام خواهد شد، بنابر این باید مسئولان در رفتار خود بسیار دقت کنند.

فرماندار شهرستان رشت بر انجام اقدامات بزرگ و کلان با دامنه خدماتی وسیع برای کل شهرستان تاکید نمود و تصریح کرد: علاوه بر توسعه عمرانی و رشد اقتصادی و سیاسی کشور، نباید از توسعه فرهنگی و اجتماعی غافل شد و هم زمان با تامین امکانات باید فرهنگ استفاده صحیح از آن ها نیز وجود داشته باشد.

اقتصادی و سیاسی جمهوری اسلامی دولت فرهنگی و اجتماعی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر