کد خبر: 932102 A

معاون فرماندار شهرستان رشت خبر داد:

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان رشت با بیان اینکه سهم شهرستان رشت در زمینه تسهیلات اشتغال روستایی 105 میلیارد تومان است، افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های به عمل آمده، 93 درصد از این اعتبارات جذب و به متقاضیان در قالب تسهیلات پرداخت شده است.

به گزارش ایلنا از رشت، سیده زهرا میراعلمی در جلسه پیگیری اعتبارات نهادهای حمایتی تبصره 16 و اشتغال روستایی با تاکید بر لزوم جدیت دستگاه ها و ادارات در جذب اعتبارات تخصیص یافته، بیان کرد: سهم شهرستان رشت از 347 میلیارد تومان اعتباری که در سطح استان در زمینه اشتغال روستایی اختصاص یافته  ۱۰۵ میلیارد تومان است که تاکنون با پیگیری دستگاه‌های مربوطه و همکاری بانک ها ۹۳ درصد از آن جذب شده است.

وی سهم شهرستان در اشتغال روستایی در حوزه نهادهای حمایتی را ۳۷ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: از این مقدار ۲۴.۶ میلیارد سهم کمیته امداد، ۴.۵میلیارد سهم بهزیستی و ۸ میلیارد تومان  سهم بنیاد شهید بوده که با پیگیری های به عمل آمده تا کنون، ۵۱ درصد از این اعتبارات جذب و در قالب تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری رشت ضمن قدردانی از همکاری خوب بانک‌های کشاورزی، توسعه تعاون و پست بانک در راستای  پرداخت کامل تسهیلات، ابراز امیدواری کرد: سایر بانک های عامل نیز همکاری و تعامل لازم را در جذب اعتبارات داشته باشند.

میراعلمی همچنین با قدردانی از کمیته امداد به جهت جذب ۸۵ درصدی تسهیلات و اعتبارات معرفی شده به بانک ها، از اداره بهزیستی و بنیاد شهید خواست:  با پیگیری طرح های معرفی شده، حداکثر اهتمام و تلاش خود را در راستای جذب حداکثری اعتبارات به کار گیرند.

اشتغال بهزیستی معاون همکاری و تعامل برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر