کد خبر: 929924 A

رئیس شورای شهر رشت تاکید کرد:

رئیس شورای شهر رشت در مراسم تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان رشت بر لزوم اتحاد بین ارگان‌های مختلف استان در جهت توسعه شهر تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، رئیس شورای شهر رشت با تبریک به علی فتح الهی فرماندار جدید شهرستان رشت بیان کرد: این مسندها اعتباری است؛ مقام هایی است که ماندگار نیست، خوشا به سعادت کسانی که پشت میز نشستند و به آن میز اعتبار دادند و به مقام و رتبه آن جایگاه افزودند. اینها افرادی هستند که پس از دوران مدیریت نیز مردم آنها را دوست خواهند داشت و بد به حال افرادی که میز و مقام به آنها اعتبار می دهد. این اعتبار و جایگاه ماندگار نخواهد بود. 

اسماعیل حاجی پور با تاکید بر نقش همدلی و اتحاد در توسعه یک شهر افزود: متاسفانه در ادارات دور اندیشی وجود ندارد و ارگان های مختلفت فقط به مسایل درون سازمانی می نگرند. در حالی که وقتی پروژه ای قرار است در شهر انجام شود همه ارگان ها باید تسهیل در کار را سرلوحه خود قرار دهند. کار شهرداری فقط آسفالت و ایجاد پارک نیست بلکه وقتی شرکت گاز و یا برق و یا ... خدمتی را در شهر می خواهد به شهروندان ارایه دهد شهرداری باید در کنار دیگر ارگان ها به آنها کمک نماید. 
 
وی احترام را یکی از مهمترین ابزارهای مورد نیاز هر مدیر برای مواجهه با مردم دانست و تصریح کرد: گیلان قطعه ای از بهشت است. مردم گیلان انسان های مهربانی هستند و در بین مردم عشق وجود دارد. مصداق این حرف مدیرانی هستند که بعد از تجربه مدیریتی در گیلان ، تصمیم به ادامه زندگی در گیلان می گیرند. باید با همدلی و اتحاد با تمام قوا برای خدمت رسانی به این مردم تلاش کرد.
شورای اسلامی شهر شورای شهر عشق گاز معارفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر