کد خبر: 921763 A

مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان خبر داد:

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان گفت: ویژه‌ برنامه‌های سی و یکمین سالگرد ارتحال امام‌خمینی (ره) با عنوان «فراتر از خورشید» برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از رشت، اسفندیار ضیایی با اشاره به برگزاری برنامه‌های سالروز ارتحال امام راحل با عنوان فراتر از خورشید، اظهار کرد: مانا سازی اندیشه‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی و بازنمایی سیره عملی ایشان برای نسل کودک و نوجوان، از اهداف برگزاری این ویژه برنامه‌ها است.

مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان با بیان اینکه این برنامه‌ها در قالب فضای مجازی برگزار می‌شود، افزود: فضاسازی متناسب با این ایام، برپایی نمایشگاه آثار امام (ره) و انقلاب در مراکز فرهنگی هنری، انتشار فیلم و عکس فعالیت‌های مربیان و اعضای این مجموعه در فضای مجازی از دیگر برنامه‌های با موضوع ارتحال امام راحل است.

وی ادامه داد: برگزاری مسابقه ادبی «دل نوشته‌هایی به امام (ره)» و معرفی وقایع قیام خونین پانزده خرداد ۱۳۴۲ بر بستر فضای مجازی، از دیگر برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان است.

ضیایی به نقش و جایگاه رهبر فقید انقلاب اسلامی در بارورسازی اندیشه‌های باورمندان و هدایت آزادی خواهان عالم در مسیر رسیدن به اهداف خداپسندانه اشاره و تصریح کرد: تبیین اندیشه‌های امام خمینی (ره)، به ویژه برای نسل کودک و نوجوان از اولویت‌های تمامی افراد جامعه است.

امام خمینی امام راحل انقلاب سالگرد ارتحال امام خمینی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر