کد خبر: 916379 A

با حضور معاون شهردار رشت انجام شد؛

مراسم معارفه سرپرست شهرداری منطقه سه با حضور معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهردار رشت برگزار شد.

به گزارش ایلنا از رشت، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری رشت در آیین معارفه سرپرست شهرداری منطقه سه با اشاره به وظیفه خدمات رسانی دائمی شهرداری از سرپرست جدید به عنوان یکی از مدیران پرتلاش و مستعد یاد کرد و اظهار داشت: عملکرد وی در گذشته در این منطقه مطلوب بود.

علی بهارمست همچنین با توجه به وجود نیروهای باسابقه و زبده در منطقه ۳ گفت: مدیر منطقه می‌تواند از این ظرفیت های انسانی، بهره برداری مناسبی داشته و کارایی منطقه را افزایش دهد.

وی بر لزوم درآمد زایی در شهرداری منطقه سه تاکید کرد و پیگیری مطالبات گذشته، تلاش برای افزایش میزان درآمد شهرداری و انجام پیگیری های لازم برای پروژه های نیمه کاره در این منطقه را از سرپرست جدید خواستار شد.

معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهردار رشت، رسیدگی به فضای سبز و رفت و روب را مهمترین وظیفه شهرداری عنوان و تاکید کرد: باید به این موارد نسبت به گذشته اهمیت بیشتری داده شود.

در ادامه این آیین، سرپرست جدید شهرداری منطقه ۳ نیز ضمن ارائه گزارشی از سابقه شغلی مدیریتی خود از گذشته تاکنون، در راستای حل مشکلات معیشتی کارکنان، بر رفع مشکلات درآمدی در شهرداری تاکید کرد.

در این آیین همچنین ضمن معارفه طیبه بینا به عنوان سرپرست جدید شهرداری منطقه سه، از پیمان پارسا به عنوان مدیر پیشین این منطقه به ویژه در مدیرت بحران های برف و کرونا قدردانی کرد.

شهرداری معارفه معاون معاون شهردار برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر