کد خبر: 888262 A

بهبودی خبر داد:

رئیس هیات مدیره مجمع خیران سلامت گیلان گفت: خیّران سلامت گیلان یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان رازی رشت اهداء کردند.

به گزارش ایلنا از رشت، رئیس هیات مدیره مجمع خیران سلامت گیلان گفت: با کمک‌های خیران سلامت ساکن ایران و خارج، یک دستگاه آمبولانس بیمار بر، به ارزش 130 میلیون تومان خریداری و در اختیار بیمارستان رازی رشت قرار گرفت.

 بهبودی افزود: مجمع خیران سلامت گیلان از زمان شیوع ویروس کرونا در استان، تاکنون 2 میلیارد تومان برای خرید اقلام بهداشتی و تجهیزات و پزشکی به بیمارستانهای استان اهداء کرده است.

وی اعلام کرد: تاکنون 3 میلیارد تومان از خیّران ایرانی و خارجی از جمله خیران کشورهای کانادا، استرالیا، آلمان و اتریش جمع آوری شده است.

رئیس هیات مدیره مجمع خیّران سلامت گیلان افزود: با جمع آوری این میزان کمک‌ها 30 دستگاه کمک تنفسی، اکوکاردوگرافی، رادیولوژی دیجیتال پرتابل، دستگاه تزریق دارو، پایه سرم، کپسول های اکسیژن، دستگاه اکو قلب و لباس‌های حفاظتی، دستکش، ماسک مواد شوینده، ژل و محلول ضدعفونی و تغذیه کادر درمان خریداری و در اختیار بیمارستان‌های مختلف استان قرار گرفت.

 بهبودی اعلام کرد: خیّران می توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۷۰۰۰۰۶۲۷۰۰ و شماره حساب ۶۹۸۷۰۱۸۴۷ به مجمع خیّران سلامت گیلان واریز و یا برای هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای۰۹۱۱۳۳۴۰۹۷۶، ۰۹۱۱۳۳۲۴۱۴۵، ۰۹۱۱۱۳۱۷۳۷۰ تماس بگیرند.

بیمارستان سلامت کانادا ویروس مواد شوینده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر