کد خبر: 860159 A

.معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور امروز (چهارشنبه) از یک واحد تولید کارتن در شهرستان رودسر بازدید کرد.

به گزارش ایلنا از رودسر، بابک دین پرست با همراهی معاون امور اقتصادی استاندار گیلان و شماری از مدیران استان، از یک واحد تولیدی  در رودسر که در زمینه تولید کارتن و لفاف های چای فعالیت می کند، بازدید کرد.

این واحد که حجم سرمایه گذاری آن بالغ بر هشت میلیارد ریال است، توانسته زمینه اشتغال ۱۴ نفر را فراهم کند.

 معاون وزیر کشور همچنین از یک واحد در دست ساخت با رویکرد تولید محصولات پزشکی در شهرک صنعتی رودسر بازدید و دستورهای لازم برای رفع مشکلات مربوط به دریافت تسهیلات بانکی جهت تکمیل بخش های مختلف این واحد را صادر کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور از دوشنبه گذشته برای بررسی آخرین وضعیت شاخص های اقتصادی و مشکلات بنگاه های اقتصادی گیلان، به این استان سفر کرده و ضمن حضور  در تمامی ۱۶ شهرستان گیلان، از بنگاه های اقتصادی منتخب استان بازدید خواهد کرد.

عصر امروز نیز جلسه مشترک کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ، ستاد اقتصاد مقاومتی و شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان به ریاست استاندار گیلان و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور در رشت برگزار می شود.

چای معاون معاون وزیر وزارت کشور منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر