کد خبر: 857621 A

فرماندار رشت:

فرماندار شهرستان رشت گفت: انتخابات نماد اصلی و جلوه مردم سالاری دینی است و در همین راستا همه آحاد مردم و مسئولان باید جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن آن تمام تلاش خود را به کار گیرند.

به گزارش ایلنا از رشت، میرشمس مومنی زاده در نشست با شهردار، رئیس شورای شهر و شهرداران مناطق شهر رشت با تسلیت شهادت سردار دلها؛ حاج قاسم سلیمانی، گفت: آمریکا به خیال خام در اندیشه حذف روحیه مقاومت، اقدام به ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی کرد، لکن آنچه شاهد هستیم برخلاف نیت های شوم آمریکا شاهدیم خون شهید در رگ‌های همه  اقشار مردم ایران و حتی سایر کشورهای منطقه به جریان درآمده و ترس، وجود استکبار و ایادی آن در منطقه را فراگرفته است.

وی با اشاره به تنوع نظام‌های سیاسی جهان؛ مرد سالاری دینی را الگویی موفق جهت جمع بین مردم سالاری و دین مداری دانست و افزود: انتخابات نماد اصلی و جلوه مردم سالاری دینی است و در همین راستا  همه آحاد مردم و مسئولان باید جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن آن تمام تلاش خود را به کار گیرند.

فرماندار شهرستان رشت ادامه داد:  در همین راستا انتظار داریم در جهت برگزاری باشکوه و منظم انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی در اسفند، شهرداری رشت نیز همکاری لازم در زمینه های مختلف از قبیل پشتیبانی انتخابات را همچون گذشته داشته باشد.

در ادامه این جلسه شهردار و رئیس شورای شهر رشت نیز با تاکید بر لزوم برگزاری با شکوه انتخابات، آمادگی خود را جهت همکاری با فرمانداری در جهت هر چه بهتر برگزار شدن انتخابات اسفند ماه اعلام کردند.

انتخابات جهان مجلس شورای اسلامی مردم ایران شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر